ukash bozdurma

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

HorozOğlu nakliyat evden eve nakliyat hizmetlerinde 1978’den bu yana sürekli müşterilerinin yanında olmuştur. Türkiye’nin dört bir yanında hazır bulunan modern araçlarımız ile evden eve nakliye gerektiği durumlarda anında evinizin kapısında expertiz hizmeti veren ekibimiz ile hazır bulunmaktayız. HorozOğlu Nakliyat ulaştırma bakanlığının çıkarmış olduğu kara yolu taşıma kanunu  nakliyat  belgesi olan K1,K2,K3 tamamına sahiptir.

Evden Eve Taşıma ve Hizmet Kapsamı

Şirketimiz evden eve taşıma  hizmetleri sunarken bir çok önemli noktayı göz önünde bulundurarak ve verdiği sözde durarak gerçekleştirmektedir. Eviniz bir yerden başka bir yere taşındığında; eşyalarınızın sağ salim ilgili yere taşınması sizler için önemli olduğu ölçüde bizler içinde önemlidir. Evden eve nakliyat her altına kamyon çekenin yapabileceği bir iş olmadığı gibi sorumluluk ve güven duygusu gerektiren çok önemli bir hizmettir.

Teknolojik cihazlar,vitrinler,cam biblolar, porselen aksesuarlar vb. eşyalar çok hassas eşyalar olması vesilesi ile çabuk kırılmaktadırlar. HorozOğlu Nakliyat ; sizlere eşyalarınızın sağ salim ulaştırılması güvencesi sunarak, içiniz rahat bir şekilde eşyalarınız sizden emanet olarak alır ve istediğiniz yere selametle ulaştırır.

Nakliyat sektöründe hatrı sayılır bir geçimişimiz ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin evinizin düzenini en güvenilir ve en hızlı şekilde kurmanıza yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel eşya ambalaj tekniği sayesinde eşyalarınıza en ufak çizik bile değmeden taşıma hizmetini gerçekleştiriyoruz. Bizimle içiniz rahat olsun. “Sizin Eşyalarınız Bizim Emanetimizdir”.

Evden eve nakliyat hizmeti sırasında depolama,montaj ve de-montaj,paketleme,yerleştirme ve asansörlü taşıma gibi hizmetlerden de yararlanırsınız. Horoz Oğlu nakliyat müşteri memnuniyetini benimsemiş köklü bir kuruluştur.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları hesaplanırken bir çok etken göz önünde bulundurularak hesaplanır. Evinizin taşınacağı konumun uzaklığı(km),ilk bulunduğu konumun durumu(asansör durumu),evin oda sayısı,ilk bulunduğu yerde ki kat sayısı, son gideceği yerde ki kat sayısı gibi birçok durum evden eve taşıma fiyatlarına etki etmektedir. Aşağıda bulunan fiyat hesaplama yazılımı sayesinde tahmini maximum ve minimum fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgiler için lütfen müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz. Müşteri tem no: 444 07 23

 

 

avcılar evden evebeylikdüzü evden eve şişli evden evebahçelievler evden eve ümraniye evden evegöztepe evden eve kadıköy evden evependik evden eve maltepe evden evekartal evden eve tuzla evden evebağcılar evden eve