ukash bozdurma

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

Horoz Oğlu Nakliyat olarak siz İzmir halkına kalite standartları çerçevesinde ve sigorta güvencesi ile taşıma hizmeti vermekteyiz. Modern araçlar ile taşıma hizmeti sunarken aynı zamanda depolama, ekspertiz, ambalajlama ve asansörlü taşıma hizmetleri de sunuyoruz. Taşımacılık işinde uzmanlaşmış deneyimli kadromuz ile birlikte siz değerli İzmir halkına hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ayrıca asansörlü İzmir nakliyat hizmetini de sunuyoruz.

İzmir nakliyat işleri 30 yılı aşkın bir süredir HorzoOğlu Nakliyat tarafından verilmektedir.Profesyonel nakliye ekibimiz ve modern araçlarımız ile İzmir evden eve nakliye başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.  İzmir’de hazır olarak bulunan nakliye araçlarımız siz değerli müşterilerimizden bir telefon kadar uzakta. İzmir evden eve hizmetimiz sayesinde içiniz rahat, eşyalarınız sigorta kapsamında(Detaylar 5.madde) sağ salim istenilen yerlere taşınmaktadır.

İstanbul’dan İzmir’e yada İzmir’den İstanbul’a taşınacak olan müşterilerimize İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

İzmir Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

İzmir’de bulunan,eviniz,bankanız,ofisiniz,fuarınız vb. İzmir içi veya İzmir dışı nakliye olması gerekiyorsa, bizi arayarak ücretsiz ekspert hizmeti isteyin. Ücretsiz ekspertimiz evinize gelerek eşya ve malzemelerin durumu doğrultusunda bir taşıma raporu oluşturur. Bu rapor doğrultusunda bir veya birden çok taşıma planı oluşturulur. Bu planda taşımanın nasıl gerçekleşeceği,ne kadar süreceği,kaç araç gerekli olduğu(ev,iş yeri,villa vb. için),maliyeti,özel eşyaların paketlenmesi ve güvenle taşıması gibi bir çok önemli nokta yer almaktadır. Taşıma planı oluşturulduktan sonra bir bütçe çıkarılarak müşteriye sunulur. Müşterinin kabul etmesi halinde hizmet sözleşmesi imzalanır.

Hizmet sözleşmesince belirtilen gün ve tarihte firmamız gerekli araçlar ile birlikte ilgili taşımanın yapılacağı adrese hareket eder. İzmir nakliyat hizmetimiz: Paketleme(ambalajlama),de monte-monte işlemleri,taşıma,yerleştirme ve depolama(gerektiğinde) gibi bir çok alanı kapsamaktadır. İzmir evden eve nakliyat hizmetimiz sizlere güvence sunarak eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde yeni adrese taşınması için ideal bir hizmettir. İzmir Şehirler Arası Nakliyat sorumluluk gerektiren zor bir iştir. Şirket olarak Horoz Oğlu bunu benimsemiş ve yıllarca İzmir halkına hizmet vermiştir.

İzmir Taşımacılık Güvencelerimiz

K1,K2,K3 yetki belgelerimiz ile 1978’den bu yana İzmir nakliyat hizmetleri vermekteyiz. 35 yıllık tecrübemiz,deneyimli çalışanlarımız,modern çağa uygun ferah araçlarımız sayesinde “Eviniz Bizim Emanetimizdir” sloganı ile hareket etmekteyiz.. İzmir içi nakliye veya İzmir dışı herhangi bir ile veya ülkeye taşınacak ev,iş yeri,ofis,banka,fuar HorozOğlu Naklieye güvencesi ile zamanında taşınmaktadır.

Sigorta: İzmir nakliyat hizmetleri gerçekleştirilirken bütün eşyalarınız sigorta ile güvence altına alınarak olası istenmeyen durumlar karşısında önlemlerimizi alıyoruz.

Sözleşme: Sizlere mal taşınma esnasında sözleşme dahilinde size verdiğimiz sözlerde duruyoruz.

İyi Paketleme: Deneyimli ekibimiz bugüne kadar yüzlerce taşınma projesinde yer almış olup en uygun paketleme yöntemleri ve gerekli araçları sizlere sunuyoruz.

Şirketimiz vermiş olduğu kaliteli hizmet,güler yüzlü anlayış sayesinde İzmir ilinde bir çok müşterinin evden eve nakliye hizmetini başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir.İzmir nakliye işlerine bakış açımız 35 yıldır hiç değişmedi

 

Her ev yeni bir emanettir. Emanete sadık kalmak ise sünnettir.

avcılar evden evebeylikdüzü evden eve şişli evden evebahçelievler evden eve ümraniye evden evegöztepe evden eve kadıköy evden evependik evden eve maltepe evden evekartal evden eve tuzla evden evebağcılar evden eve