İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

Ege Bölgesinin incisi İzmir’de eviniz İzmir içi ya da İzmir’in dışına herhangi bir ile taşınması gerekiyorsa sizlerle birlikte yol arkadaşı oluyoruz. İzmir nakliyat işleri 30 yılı aşkın bir süredir HorzoOğlu Nakliyat tarafından verilmektedir.Profesyonel nakliye ekibimiz ve modern araçlarımız ile İzmir evden eve nakliye başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.  İzmir’de hazır olarak bulunan nakliye araçlarımız siz değerli müşterilerimizden bir telefon kadar uzakta. İzmir evden eve hizmetimiz sayesinde içiniz rahat, eşyalarınız sigorta kapsamında(Detaylar>>> 5.madde) sağ salim istenilen yerlere taşınmaktadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmet Detayları

İzmir’de bulunan,eviniz,bankanız,ofisiniz,fuarınız,bankanız vb. İzmir içi veya İzmir dışı nakliye olması gerekiyorsa, bizi arayarak ücretsiz ekspert hizmeti isteyin. Ücretsiz ekspertimiz evinize gelerek eşya ve malzemelerin durumu doğrultusunda bir taşıma raporu oluşturur. Bu rapor doğrultusunda bir veya birden çok taşıma planı oluşturulur. Bu planda taşımanın nasıl gerçekleşeceği,ne kadar süreceği,kaç araç gerekli olduğu(şato,villa vb. için),maliyeti,özel eşyaların paketlenmesi ve güvenle taşıması gibi bir çok önemli nokta yer almaktadır. Taşıma planı oluşturulduktan sonra bir bütçe çıkarılarak müşteriye sunulur. Müşterinin kabul etmesi halinde hizmet sözleşmesi imzalanır.

Hizmet sözleşmesince belirtilen gün ve tarihte firmamız gerekli araçlar ile birlikte ilgili taşımanın yapılacağı adrese hareket eder. İzmir nakliyat hizmetimiz: Paketleme(ambalajlama),de monte-monte işlemleri,taşıma,yerleştirme ve depolama(gerektiğinde) gibi bir çok alanı kapsamaktadır. İzmir evden eve nakliyat hizmetimiz sizlere güvence sunarak eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde yeni adrese taşınması için ideal bir hizmettir. İzmir Şehirler Arası Nakliyat sorumluluk gerektiren zor bir iştir. Şirket olarak HorozOğlu bunu benimsemiş ve yıllarca İzmir halkına hizmet vermiştir.

İzmir Nakliyat İşleri ve Firmamız

K1,K2,K3 yetki belgelerimiz ile 1978′den bu yana İzmir evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. 35 yıllık tecrübemiz,deneyimli çalışanlarımız,modern çağa uygun ferah araçlarımız sayesinde “Eviniz Bizim Emanetimizdir”. İzmir içi nakliye veya İzmir dışı herhangi bir ile veya ülkeye taşınacak ev,iş yeri,ofis,banka,fuar HorozOğlu Naklieye güvencesi ile zamanında taşınmaktadır.

Şirketimiz vermiş olduğu kaliteli hizmet,güler yüzlü anlayış sayesinde İzmir ilinde bir çok müşterinin evden eve nakliye hizmetini başarılı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiştir.İzmir nakliye işlerine bakış açımız 35 yıldır hiç değişmedi

 

Her ev yeni bir emanettir. Emanete sadık kalmak ise sünnettir.

Etiketler: İzmir evden eve , İzmir evden eve nakliyat,İzmir nakliyat,İzmir nakliye