Asansörlü Taşıma

08.02.2021
77
Asansörlü Taşıma

Günümüzde nakliyatçılık sektörü artık modern hizmetlerle tüketicisine ulaşıyor. Asansörlü taşıma sistemi de bu hizmetlerden bir tanesi ve firmamız tarafından uzun yıllardır başarıyla uygulanıyor. Çünkü bu sistem taşınma sürecini hızlandırıyor ve hasarsız bir nakil için oldukça yararlı bir uygulama. Elbette taşınma öncesinde diğer farklı çalışmaların gerçekleştirilmesi şarttır. Sözgelimi iyi bir eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti olmaksızın nakil mümkün değildir. Başka bir deyişle eşyanızın nakil sırasında zarar görmemesi için uluslararası standartlarda bir paketleme çalışması gerçekleştirdiğimizi hemen belirtelim. Dilerseniz şimdi de hizmetlerimizin diğer ayrıntılarının neler olduğuna bakalım.

Asansörlü Nakliyat Hizmetlerimiz Çalışmanın Başlangıcı

Elbette konsept bir firma olarak asansörlü nakliyat hizmetlerimiz dışında daha pek çok çalışmamız bulunuyor. İsterseniz bunların neler olduğuna maddeler halinde göz gezdirelim.

  • Ücretsiz nakliyat expertiz çalışması
  • Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti
  • Asansörlü nakliyat
  • Eşya sigortalama
  • Mobilya söküm kurulum işlemleri
  • Eşya depolama
  • Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat
  • Büro ve ofis taşımacılığı

Şeklinde bir özetleme ile hizmetlerimizi sıralayabiliriz. Bu noktada eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ile ilgili küçük bir ayrıntı daha paylaşalım. Paketleme hizmetimiz sadece büyük boyutlu eşyaları kapsıyor ve çok küçük parça eşyaların paketlenmesi işlemi ufak bir ücrete tabidir efendim. Ayrıca eşya paketleme çalışmasında balonlu poliüretan naylonlar, straforlu köpükler, streç film ve koliler kullanıyoruz.

Eşya Depolama Hizmetimizden Büyük Memnuniyet Duyacaksınız

Takdir edersiniz ki bazı dönemlerde işyeri veya evinizin eşyasının tahliye edilmesi gerekebilir. Bunun dışında uzun iş seyahatleri veya geçici bir dönem bir şehir dışında bulunma gibi nedenlerle eşyaların barındırılacağı bir yere ihtiyacınız olabilir. İşte bu ve benzer nedenlerle ortaya çıkan ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan eşya depolamaya hizmetimizden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Eşya depolarımız uluslararası standartlarda dizayn edilmiş son derece modern ve çağdaş tesislerdir efendim. Ayrıca nakil sırasında ve eşyalarınızın depolarımızda bulundurulduğu süre içerisinde eşya sigortalama hizmeti ile korunduğunu aktarmış olalım. Dolayısıyla firmamızın etkin hizmetlerinden yararlanarak huzurlu bir süreç yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz efendim. Bunun yanı sıra firmamızdan asansörlü taşıma hizmeti dışında Evden Eve Nakliyat ve Karayolu Yük Taşımacılığı gibi hizmetler talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Telefonlarımız 7/24 sizlerden gelecek olan çağrıları bekliyor efendim. Görüşmek dileğiyle hoşça kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.