Ataköy Nakliyat

118
Ataköy Nakliyat

Yaşantımız içerisinde belki de en fazla ihtiyaç duyduğumuz hizmet sektörlerinin başında nakliyat geliyor. Ancak çok iyi bir tercih yapmak kesinlikle şarttır. Bu çalışma için Ataköy nakliyat hizmetlerini tercih ederek çok doğru bir karar verdiğinize emin olabilirsiniz efendim. Çünkü sektörde edindiğimiz tecrübelerimizin yanı sıra profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu çerçevede uzun yıllara dayanan köklü kuruluşumuz aynı anda pek çok nitelikli hizmeti bir arada sunuyor. Dilerseniz bu hizmetlerimizin neler olduğuna daha detaylı şekilde bakalım.

Ücretsiz Nakliyat Expertiz Çalışması Sürecin Başlangıcını Oluşturuyor

Takdir edeceğiniz gibi eşyalarınızın yoğunluğunu firmamızın bilmesi sağlıklı bir fiyat verebilmemiz açısından önemlidir. Bu nedenle firmamızın öncelikleri arasında eşyaların yerinde incelendiği bir ücretsiz nakliyat ekspertiz çalışması geliyor. Bu çalışma sırasında adresinizde bulunan ekibimize taşınma tarihini bildirmeniz çalışmalarımızın başlaması için yeterli oluyor. İzin verirseniz bu noktada önemli bir hatırlatma yapalım. Firmamıza ister 7/24 açık bulundurulan telefonlarımız üzerinden veya WhatsApp uygulamamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinden not bırakmanız durumunda ayrıca sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayarak kapsamlı şekilde bilgilendirme yapabiliyoruz. Bu kısa hatırlatmamızın ardından konumuza kaldığımız yerden devam edelim. Belirtmiş olduğunuz tarih aralığında asansörlü araçlarımız ile adresinize ulaşıyoruz. Bir yandan profesyonel düzeyde eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti sürdürürken öte yandan eşyalarınız kapalı kasa araçlarımıza yüklenmeye başlıyor. Ayrıca ataköy eden eve nakliyat firmamızın uzman personeli evinizde veya işyerinizde bulunan mobilyaların sökülmesi ve kurulma işlemlerini itinalı bir şekilde gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra izolasyon işleminde balonlu naylon ve straforlu köpük malzemeler kullanıyoruz.

Ataköy Nakliyat ile Eşya Depolama Hizmetimizden Yararlanabilirsiniz

Hizmetlerimiz arasında yer alan bir başka önemli çalışmamız eşya depolama hizmetidir. İzolasyonu tamamlanan eşyalarınızı dilerseniz bu modern tesislerimizde barındırabiliyoruz. Depolarımız son derece çağdaş bir anlayışla inşa edilmiş rutubet ya da diğer olumsuz koşullardan izole yapıdadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ofis ve büro taşımacılığı ile fuar ve ticari taşımacılıklar için geniş araç filomuzdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca nakliye hizmetlerinin çok daha huzurlu bir şekilde tamamlanmasını sağlayan eşya sigortalama sistemi uyguluyoruz. Lütfen Ataköy nakliyat hizmetlerinden fiyat almadan net bir karar vermeyiniz. Modern ve çağdaş hizmetlerimizin sizlere bir telefon mesafesinde bulunduğunu lütfen unutmayınız. Görüşmek üzere efendim esen kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.