Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Bilindiği üzere taşınma işlemi öncesinde mutlaka iyi düzeyde eşya paketleme ve ambalajlama yapılarak eşyanın izolasyonu tam olarak sağlanmak zorundadır. Dolayısıyla nakil işleminin sağlıklı bir şekilde gerçekleşebilmesi için bu hizmet zorunludur diyebiliriz. Eğer sizlerde taşınmak üzereyseniz ve bu yönde bir araştırma içerisinde bulunuyorsanız firmamızın ayrıcalıklı çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle nasıl bir hizmet sağladığımızı aktaralım, ardından eşya paketleme ve ambalajlama noktasında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar hakkında sizleri bilgilendirelim. Nakil öncesinde firmamızdan profesyonel destek istemeniz durumunda öncelikle eşyalarınızın bulunduğu adreste bir inceleme çalışması yapıyoruz. Bu çalışmamız ücretsiz expertiz hizmeti olarak bilinmektedir.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Profesyonel Düzeyde Olmalıdır

Ücretsiz ekspertiz çalışması için adresinize ulaşan uzman ekibimize taşınma tarihinizi bildirmeniz halinde artık hizmetlerimiz start alıyor. Belirlenen tarihte adresinize ulaşan uzman ekibimiz ilk olarak eşya paketleme ve ambalajlama hizmetine başlıyor. Genellikle poliüretan balonlu naylon, battaniyeler, strafor köpük olarak tabir edilen malzemeler kullanıyoruz. Bunun yanı sıra streç film ile koruma altına alınan eşyalarınız artık kapalı kasa araçlarımıza yüklenmeye uygun hale geliyor. Tabi bu hizmetimizde ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki farklı çalışma söz konusudur. Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmada büyük boyutlu eşyalarınız izole ediliyor. Ancak sizlerden çok daha kapsamlı bir eşya paketleme çalışması talebi gelmesi durumunda bu çalışmayı da yapabiliyoruz. Sözgelimi kırılabilecek yapıdaki cam ve porselen eşyalar veya kolilenmesi gereken kitapların ya da benzer eşyaların ambalajlanmasını talep edebilirsiniz. Bu tarz bir çalışma talebinde bulunulması halinde küçük bir ücret karşılığında bu taleplerinizi karşılayabiliyoruz.

Eşya Depolama Hizmetimiz Bulunuyor

Tabi ev veya işyeri taşımaları bazen zorunlu durumlarda gerçekleşebiliyor ve eşya paketlemesi ile birlikte eşya depolama hizmetleri aranabiliyor. Eğer böyle bir talebiniz varsa bu hizmetimizin de bulunduğunu hemen belirtelim efendim. Eşya depolarımız uluslararası standartlarda inşa edilmiş tesislerden oluşuyor. Ayrıca Evden Eve Nakliyat çerçevesinde gerçekleştirmiş olduğumuz tüm hizmetlerde eşya sigortalama sistemi uyguluyoruz. Dolayısıyla ister nakil amaçlı, ister depolama maksadıyla firmamızın etkin çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Lütfen başta eşya paketleme ve ambalajlama olmak üzere diğer çalışmalarımız hakkında sormak veya bilmek istediklerinizi 7/24 açık bulundurulan müşteri destek hattı üzerinden firmamıza aktarınız. Firma yetkililerimiz sizleri bilmek istediğiniz her türlü konuda aydınlatacaktır. Uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.