Etiler Evden Eve Nakliyat

06.03.2021
121
Etiler Evden Eve Nakliyat

Evinizi bir yerden bir yere taşıyacaksınız iyi bir nakliyat firması ile çalışmanız elbette ki hayati önem taşıyor. Eğer Etiler evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederseniz bu alanda deneyimli bir firma ile çalışmış olacaksınız. Tek yapmanız gereken web sitemizde yer alan telefon numaralarını aramak. Ayrıca firmamızın whatsapp uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz ve yetkililerimizden sizi aramasını isteyebilirsiniz. İstersen şimdi hizmetlerimizin detaylarını paylaşalım. Öncelikle bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyalarınızı yerinde teşhis ediyoruz. Daha sonra sizlere en net fiyatları takdim ediyoruz. Firmamızı tercih etmeniz durumunda çalışmalarımıza sizin belirleyeceğiniz tarihte başlıyoruz.

Etiler Evden Eve Taşımacılık

İzin verirseniz konumuza devam etmeden önce küçük bir ilave bilgi paylaşalım. Etiler evden eve taşımacılık hizmetlerini 7/24 ulaşabileceğinizi lütfen unutmayınız. Dolayısıyla aradığınız saatin ve günün herhangi bir önemi yok efendim. Bu kısa hatırlatma ardından çalışmalarımızın detaylarını aktarmaya devam edelim. Belirlemiş olduğunuz tarih aralığında adresinize ulaşan ekibimiz öncelikle eşya paketleme ve ambalajlama çalışması gerçekleştiriyor. Bu çalışma sırasında izolasyon malzemesi olarak balonlu naylon, koliler, straforlu köpük ve streç film kullanıyoruz.

Tabi bu hizmetimiz ile ilgili önemli bir detayı hemen aktaralım. Eşya paketleme ve ambalajlama önemli bir çalışmadır ve eşyanın hasarsız şekilde yerine ulaşması için gereklidir. Firmamız bu hizmeti ücretsiz olarak vermektedir. Elbette ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz işlem büyük boyutlu eşyalar içindir. Bu nedenle hizmetimizi çok daha kapsamlı bir şekilde almak isterseniz küçük bir ücret farkı uyguladığımızı bilmenizde yarar var.

Etiler Evden Eve Nakliyat Firması

Etiler evden eve nakliyat firması
Etiler evden eve nakliye firması

Hiç kuşkusuz nadide eşyaların taşındığı bir hizmet önemli bir hizmet türüdür. Dolayısıyla bu alanda uzun yıllardır hizmetler üreten Etiler evden eve nakliyat firması olarak kuruluşumuza güvenmenizi istiyoruz efendim. Çünkü firmamızın personeli bu alanda uzman ve oldukça tecrübeli elemanlardan oluşuyor. Paketleme işlemi ile ilgili bir detay daha aktarmakta yarar var. Elbiseler, tabak, kırılacak eşyalar ve mutfak eşyaları kolilere izolasyon malzemeleri ile birlikte yerleştiriliyor. Dilerseniz bu noktada farklı bir başlık açalım ve Firma seçimi noktasında sizleri bilgilendirelim.

Etiler Nakliyat Firması Seçimi Nasıl Olmalıdır

Tabi eğer bölge olarak Etiler lokasyonunda bir çalışma için firma arayışına gireceksiniz elbette ki Etiler nakliyat firması seçimi yine genel anlamda etik kriterler çerçevesinde eşgüdümlü işlemek durumunda olacaktır. Sözgelimi firmanın güvenilirliği her şeyin önünde geliyor. Dolayısıyla kendi sektöründe çalışma referansları firma seçiminizde etkili olmak durumundadır. Bu çalışmaları bizzat firmanın web sayfasında gerçekleştirdiği görsel yayınlardan anlamak mümkündür. Bunun dışında sabit telefon numarası bulunan ve adresi açıkça belirgin firmalar her zaman için çalışılabilecek nakliye firmaları içerisinde sayılabilir.

Etiler En Yakın Nakliyat Firması

Bir önemli kriteri daha hemen hatırlatalım. Yine aynı lokasyon üzerinden Etiler en yakın nakliyat firması şeklinde aradığınızda fiziki adresi en yakın olan firmaya bizzat giderek arayışlarınızı karşılayabilirsiniz. Ulaştığınız firmada mutlaka yapacağınız görüşmeler olacaktır ve bu görüşmeler sizlere önemli düzeyde fikir verecektir.

Etiler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

etiler evden eve nakliyat hizmetleri
Etiler nakliyat hizmetleri

Dilerseniz şimdi de etiler evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında diğer çalışmalarımız hakkında sizleri bilgilendirelim. Eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti dışında evinizde bulan mobilya grubu eşyalarınızı firmamızın personeli sökerek tekrar monte ediyor. Bu eşyaları beyaz eşyalarınız da dahildir efendim. Ayrıca duvara monte edilmiş televizyon ünitesi veya benzer eşyalar firma personeli tarafından sökülüp kuruluyor. Bu tarz çalışmaların herhangi bir ücrete tabi olmadığını hemen belirtelim. Şimdi de isterseniz diğer çalışmalarımızı ve neler yaptığımızı başlıklar halinde aktaralım.

Etiler Asansörlü Nakliyat

Nakil sürecini kısaltan ve daha sağlıklı bir taşınma işlemi gerçekleştirilmesini sağlayan Etiler asansörlü nakliyat hizmetlerinden büyük memnuniyet duyacaksınız. Ayrıca araçları firmamız ayarlıyor ve sizin bu anlamda herhangi bir enerji sarf etmenize gerek bulunmuyor.

Etiler Ofis Taşıma

Elbette evden eve nakliyat firması olarak pek çok farklı türde taşımada gerçekleştirebiliyoruz. Dolayısıyla Etiler ofis taşıma hizmetleri için telefonlarını arayabilirsiniz efendim. Yetkililerimiz sizleri bu konuda aydınlatmak üzere telefonları başında olacaktır.

Etiler Sigortalı Nakliyat

Çalışmalarımızı çok dikkatli bir şekilde sürdürüyoruz ancak olası bir hasar durumunda hiç endişelenmeyin efendim. Çünkü firmamız etiler sigortalı nakliyat lokasyonunda çalışmalarını bu kriterler eşliğinde sürdürüyor.

Etiler Şehirler Arası Nakliyat

Tabiki adresin şehiriçi veya şehirlerarası olması gibi bir kriter bulunmuyor. Dolayısıyla Etiler şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz efendim. İsterseniz şimdi de kısaca isterseniz şimdi de kısaca fiyat noktasında bazı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Etiler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Takdir edeceğiniz gibi bir nakil çalışmasında eşya yoğunluğu ve eşyanın ulaştırılacağını adresin mesafe bakımından uzunluğu fiyatları belirliyor. Dolayısıyla Etiler evden eve nakliyat fiyatları bu kriterler doğrultusunda ancak belirlenebiliyor diyebiliriz. Sonuç olarak mesafe gerek yakıt gerekse diğer masrafların yukarı veya aşağı yönde hareket etmesine neden oluyor.

Etiler evden eve nakliyat fiyatları
Etiler evden eve nakliyat fiyatları

Etiler Nakliyat Fiyatları Hesaplama

Ancak yine de web sayfamızda yer alan bu nedenle sayfamızda Etiler nakliyat fiyatları hesaplama bölümü üzerinden fikir edinmeniz mümkündür. Kilometre uzunluğu, evin eşya yoğunluğu (3+1 veya 2+1 büyüklüğü) gibi bazı bilgiler ışığında hareket edebilirsiniz.

Etiler Evden Eve Nakliye Ücretleri

Elbette şehirlerarası bir taşınma söz konusu ise fiyat uzaklığa göre artış gösterecektir. Bu nedenle Etiler evden eve nakliye ücretleri için en güncel fiyatları telefonlarımız üzerinden öğrenebilirsiniz. Lütfen merak ettiğiniz her konuda firmamızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizleri çok daha kapsamlı şekilde bilgilendirmekten büyük mutluluk duyarız. Esenlikler diliyoruz.

Sıkca Sorulan Sorular

Etiler nakliyat fiyatları nasıl belirlenir?

Etiler nakliyat fiyatları taşınacak ev oda sayısı, evin kat sayısı, taşınacak iki adres arası mesafe ve eşyaların hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Evden eve nakliyat ücretleri için lütfen bizden fiyat teklifi alınız.

Etiler Nakliyat Ne tür ambalajlama malzemesi kullanılır?

Nakliye firmamız paketleme işlemleri için genellikle aynı malzemeleri kullanmaktadır. Steç folyo ve balonlu naylonlar olup eskiden tercih edilen endüstriyel battaniyeler artık tercih edilmemekte.Elbiseleriniz, tabak, bardak ve kırılacak cam eşyalar mutfak eşyalarınız kolilere izolasyon malzemeleri eşliğinde yerleştiriliyor.

Etiler evden eve nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, bütün taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Etiler’de nakliye hizmetlerinde de sigorta garantili taşıma sözleşmesi imzalıyoruz. Sigortalı nakliyat poliçesi kapsamında bütün eşyalarınız güvence altına alınmış olur.

Etiler Nakliyat Sigortası Hangi Zararları Karşılıyor?

Esasında nakliyat sigortasının hangi zararları kapsayacağı yapılan sözleşmede yer almaktadır. Eşyaların çalınması ya da aracın kaza geçirmesi sonrasında eşyaların zarar görmesi; sigorta kapsamında yer almaktadır. Yine eşyaların araç içerisinde yanması da sigorta kapsamında yer almaktadır.

Etiler Nakliye firması korona virüs tedbirleri alıyor mu?

Evet, Etiler evden eve nakliye şirketi olarak Pandemi döneminde Korona virüs tedbirleri uygulayan nakliyat firmasıyız. Maske, Tulum, Eldiven, Mesafe, Hijyen ve Temizlik kurallarına harfiyen uymaktayız.

Etiler nakliyat mobilya montajı yapılıyor mu?

Etiler nakliye mobilya ustası çalıştıran nakliyat şirketi olarak taşınacak eşyaların söküm ve kurulumu, montaj ve de montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her şey dahil nakliyat hizmeti sunan firmamız ile güvenle taşının.

Etiler Nakliyat Eşyalarımı kim paketleyecek?

Etiler nakliye şirketi ile görüşülmediği taktirde normal evden eve nakliyat hizmeti geçerli sayılmaktadır ki böyle bir durumda mutfak eşyaları ve ev testilleri sizin tarafınızdan paketlenir, kaba eşyalar ve mobilyaların tamamı firmamız tarafından demonte edilerek taşınır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.