Evden Eve Nakliye

08.02.2021
92
Evden Eve Nakliye

Uygun koşullarda kaliteli bir nakliyat hizmeti arıyorsanız lütfen sayfamızdan ayrılmayınız. Çünkü başta evden eve nakliye olmak üzere çok sayıda nitelikli çalışmayı sizlere takdim ediyoruz efendim. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve çalışmalarımızın ayrıntılarına geçelim. Ücretsiz ekspertiz olarak nitelendirilen çalışma ile hizmetlerimiz başlıyor. Bu hizmet eşyalarınızın yerinde incelendiği bir çalışma türüdür. Bu çalışmanın ardından sizlerin belirlemiş olduğu tarihte asansörlü araçlarımız ile adresinize ulaşıyoruz. İzin verirseniz hizmetlerimizin daha iyi anlaşılabilmesi adına maddeler halinde bir sıralama yapalım;

  • Ücretsiz expertiz çalışması
  • Asansörlü yük ve eşya taşıma hizmetleri
  • Mobilya söküm ve kurulum hizmetleri (beyaz eşyalarınız dâhildir)
  • Eşya paketleme ve ambalajlama
  • Eşya sigortalama
  • Eşya depolama
  • Ofis ve büro taşımacılığı
  • Karayolu yük taşımacılığı
  • Fuar ve ticari taşımacılıklar
  • Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat

Hizmetlerimizden sadece birkaç tanesini oluşturuyor.

Evden Eve Nakliyat Bizim İşimiz

Elbette bu tarz hassas bir çalışma için tercih edeceğiniz firmanın büyük önemi bulunduğu hepimizin malumudur. Dolayısıyla evden eve nakliyat hizmetlerinde uzun yıllara yayılan ve yüzlerce referansa sahip firmamızın bilgi birikiminden yararlanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. İsterseniz az önce genel hatlarıyla aktarmış olduğumu hizmetlerimizin bazılarını detaylandıralım. Sözgelimi eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ücretsiz ve kapsamlı olarak ücretli olarak ikiye ayrılmaktadır. Standart olarak gerçekleştirmiş olduğumuz ve büyük boyutlu eşyaların izolasyonu için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Ancak çok kapsamlı bir paketleme çalışmasının küçük bir ilave ücreti bulunduğunu belirtelim.

Sigortalı Taşımacılık Huzurlu Bir Nakliye Sürecini Beraberinde Getiriyor

Bir başka önemli hizmetimiz olan sigortalı taşımacılık sayesinde firmamızın tüm dikkatli ve titiz çalışmasına rağmen olası bir hasar bu sigorta tarafından karşılanıyor. Ayrıca eşya depolama hizmetimiz modern tesislerde gerçekleştirmiş olduğumuz bir hizmet türüdür ve depolarımızda rutubet gibi sorunlara yer yoktur. Bunun yanı sıra ulaşımı kolay depolarımız güvenlikli tesisler içerisinde yer almaktadır. Her yönüyle beklentilerinizin çok üzerinde hizmet alacağınız kuruluşunuzu 7/24 aramaktan lütfen çekinmeyiniz. Başta evden eve nakliye hizmetleri olmak üzere diğer tüm çalışmalarımız hakkında sizleri ayrıntılı şekilde bilgilendirmekten mutluluk duyarız. Uygun fiyatları ve uluslararası hizmet kalitesiyle firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.