Göktürk Evden Eve Nakliyat

13.03.2021
83
Göktürk Evden Eve Nakliyat

Göktürk evden eve nakliyat şirketi tüm bölgelere sigorta garantili evden eve taşımacılık hizmeti sunan Eyüpsultan nakliye firmasıdır. Üstelik cazip fiyat koşullarında son derece kaliteli hizmetleri alacaksınız. Bunun için tek yapmanız gereken firma yetkililerimizi aramak ve kapsamlı bilgi istemek olacaktır. Sonrasında süreç kendiliğinden işliyor ve hizmetlerimiz hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Elbette öncelikle bir ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyalarınızı yerinde inceliyoruz. Bu incelemenin ardından gidilecek mesafe ve diğer ayrıntıları sizden aldıktan sonra net fiyatlarımızı sunuyoruz. Firmamızı tercih etmenizin ardından çalışma tarihini bizlere bildiriyorsunuz ve o tarihte adresinizde oluyoruz.

Göktürk Evden Eve Taşımacılık

Güvenli Göktürk evden eve taşımacılık

Göktürk evden eve taşımacılık olarak bu hizmete büyük önem gösteriyoruz. Taşınma tarihinde ulaşan ekiplerimizin elbette ki eşya paketleme ve ambalajlama gibi önceliği bulunuyor. Çünkü nitelikli bir eşya paketleme ve ambalajlama olmadan hasarsız bir taşıma mümkün olmuyor efendim. Ancak bu hizmetimiz ile ilgili küçük bir detayı paylaşmadan geçmeyelim. Standart olarak gerçekleştirmiş olduğumuz eşya paketleme çalışması herhangi bir ücrete tabi değildir. Fakat talep etmeniz durumunda küçük bir ücret farkı ile çok kapsamlı ve ayrıntılı bir paketleme çalışması yapabiliyoruz. Örneğin kırılacak mutfak eşyaları veya özel olmayan giysiler gibi eşyalarınızı firmamız paketleyebiliyor. Ayrıca izolasyon işleminde balonlu naylonlar ve koliler kullanıyoruz.  Tabi tüm büyük boyutlu eşyalarınız en sonunda streç film ile sarılıyor. Bazı hizmetlerimize göz atmak isterseniz ;

Göktürk Evden Eve Nakliyat Firması

Göktürk Evden Eve Nakliye Firması

İstanbul göktürk evden eve nakliyat firması arayışınıza profesyonel çözümler getiren kuruluşumuzun pek çok farklı hizmeti bulunuyor. Sıra dışı ve ayrıcalık ve hizmetleri ile çalışmalarımız elbette ki bu kadarla sınırlı değildir. Aynı zamanda mobilya söküm ve kurulum işlemlerini firmamızın uzman personeli gerçekleştiriyor. Dolayısıyla gar dolap, yatak odası takımı veya mobilya grubundan eşyalarınızın sökülmesi ve kurulması işlemlerin lütfen dert etmeyiniz.  Ayrıca su tesisatlarına bağlı bulunan beyaz eşyalarınızı da yine personelimiz sökerek ulaşılan adreste monte ediyor. Bu kısa hatırlatma ardından ayrıcalıklı hizmetlerimizin detaylarına kaldığımız yerden devam edelim.

Göktürk Nakliyat Firması Seçimi

Göktürk nakliyat firması seçimi noktasında firmamızın tercih nedeni olacağını düşünüyoruz. Elbette gerek işyeri gerekse ev taşımacılığı çalışmalarımızda olağanüstü bir dikkat gösteriyoruz. Fakat tüm dikkatlerimize rağmen firmamızdan kaynaklanan bir hasar ortaya çıkması durumunda eşya sigortalama sistemimiz devreye giriyor. Bu sigorta her taşıma işlemimizde gerçekleştirmiş olduğumuz bir hizmet türüdür. Sonuçta taşıdığımız eşyanın maddi ve manevi değeri bulunduğunu gayet iyi biliyoruz.

Göktürk En Yakın Nakliyat Firması

Az önce de belirttiğimiz üzere 7/24 esasına göre sizlerden gelecek çağrıları yanıtlıyoruz. Bu çerçevede araştırmalarınızda Göktürk en yakın nakliyat firması olarak kuruluşumuz evinize veya iş yerinize yakın ise lütfen tereddüt etmeden telefonlarımızı arayınız. Tabi piyasa koşullarında en makul fiyatları sizlere takdim edeceğimizden lütfen emin olunuz.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

göktürk evden eve nakliyat hizmetleri
göktürk evden eve nakliyat hizmetleri

Bilindiği üzere başta taşımacılık sektörü olmak üzere tüm hizmet gruplarında öncelikli olan hizmet kalitesidir. Bu bağlamda güler yüzlü bir anlayış ile Göktürk evden eve nakliyat hizmetleri olarak kalitemizden asla ödün vermediğimiz bilinmelidir. İzninizle ayrıcalıklı hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edelim. Şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat taleplerinizi tamamını geniş bir araç filosu ile firmamız üzerinden karşılayabilirsiniz. Dolayısıyla eşyalarınızın ulaşacağı şehrin herhangi bir önemi bulunmuyor ve ülkemizin her noktasına araçlarımızı yönlendirebiliyoruz.  

Göktürk Asansörlü Nakliyat

Elbette çağımızın modern teknolojilerini Göktürk asansörlü nakliyat hizmetleri de etkin bir şekilde kullanmaktadır. Çalışmayı maksimum düzeyde hızlandıran bu araçları binanızın konumunun müsait olması durumunda mutlaka kullanıyoruz. Çünkü bazı dairelerin bulunduğu yapılar asansörlü aracın kullanılmasına maalesef uygun olmayabiliyor. Ancak bu durumu yapacağımız ücretsiz expertiz çalışmasında tespit ediyoruz ve sizleri bilgilendiriyoruz.

Göktürk Ofis Taşıma Hizmetleri

Göktürk ofis taşıma hizmetleri için firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz ve destek talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra konsept bir anlayış çerçevesinde dizayn ettiğimiz kuruluşumuz aynı zamanda işyeri taşımacılığı hizmetleri de sağlıyor. Üstelik işyeri taşıma noktasında oldukça deneyimli bir firmayız ve bize bu konuda güvenebilirsiniz efendim.

Göktürk Şehirlerarası Nakliyat

Göktürk şehirlerarası nakliyat firmamız hizmetleri ile ülkemizin her bölgesi artık sizlere çok yakın. Çünkü kuruluşumuz çok sayıda nitelikli aracı sahiptir. Dolayısıyla birden fazla eşyanın dairenin eşyasının taşınmasının söz konusu olması halinde endişelenmenize gerek bulunmuyor.  Daha sonra araçlarımızı yönlendirerek taleplerinizin tamamını karşılıyoruz. Ayrıca araçlarımız modern kapalı kasa araçlardan oluşmaktadır.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

göktürk evden eve nakliyat fiyatları
göktürk evden eve nakliyat fiyatları

Bu noktada genel anlamda Göktürk evden eve nakliyat fiyatları konusuna kısaca değinelim. Takdir edeceğiniz gibi özellikle şehirlerarası taşımacılıkta mesafenin uzunluğu net bir fiyat verilebilmesinin önüne geçiyor. Bu nedenle en güncel fiyatları firmamızın iletişim seçenekleri üzerinden takip etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Göktürk evden eve nakliyat Ücretleri konusunda başka bir detayı daha hemen paylaşalım. Evinizdeki eşya yoğunluğu fiyatlara etki eden bir faktördür.  Dolayısıyla eşyanızın toplam hacmi fiyatı aşağı veya yukarı yönde değiştirebiliyor. Sözgelimi 2 + 1 dairenin eşyası ile 3 + 1 başka bir dairenin doğal olarak farklı yoğunluklarda olacaktır. Ancak bu faktörü de yine adresinizde gerçekleştirmiş olduğumuz ekspertiz çalışmasında tespit etmiş oluyoruz. Bunun dışında hemen önemli bir hizmetimizi daha ilave edelim. Firmamızın modern eşya depolama hizmeti bulunmaktadır. Uluslararası standartlarda inşa edilen ve tamamen eşyanın barındırılması amacıyla oluşturulan bu tesislerden çok memnun kalacaksınız. Depolarımızda kesinlikle rutubet sorunu bulunmaz ve diğer olumsuzluklara karşı da tedbirler alınır. Örneğin kemirgen canlılar, yağmur ya da rüzgar gibi eşyaya zarar verebilecek herhangi bir unsur depolarımızda bulunmamaktadır. Lütfen Göktürk evden eve nakliyat hizmetlerini aramaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. Whatsapp uygulamamız üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz. Sizleri yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Esenlikler diliyoruz.

Bazı Göktürk Nakliyat İle Alakalı Sorulan Sorular

Göktürk nakliyat fiyatları nasıl belirlenir?

Göktürk nakliyat fiyatları taşınacak ev oda sayısı, evin kat sayısı, taşınacak iki adres arası mesafe ve eşyaların hacmine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Evden eve nakliyat ücretleri için lütfen bizden fiyat teklifi alınız.

Göktürk nakliyat ne tür ambalajlama malzemesi kullanılır?

Nakliye firmamız paketleme işlemleri için genellikle aynı malzemeleri kullanmaktadır. Steç folyo ve balonlu naylonlar olup eskiden tercih edilen endüstriyel battaniyeler artık tercih edilmemekte.Elbiseleriniz, tabak, bardak ve kırılacak cam eşyalar mutfak eşyalarınız kolilere izolasyon malzemeleri eşliğinde yerleştiriliyor.

Göktürk evden eve nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, bütün taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Göktürk’de nakliye hizmetlerinde de sigorta garantili taşıma sözleşmesi imzalıyoruz. Sigortalı nakliyat poliçesi kapsamında bütün eşyalarınız güvence altına alınmış olur.

Göktürk nakliyat sigortası hangi zararları karşılıyor?

Esasında nakliyat sigortasının hangi zararları kapsayacağı yapılan sözleşmede yer almaktadır. Eşyaların çalınması ya da aracın kaza geçirmesi sonrasında eşyaların zarar görmesi; sigorta kapsamında yer almaktadır. Yine eşyaların araç içerisinde yanması da sigorta kapsamında yer almaktadır.

Göktürk nakliye firması korona virüs tedbirleri alıyor mu?

Evet, Göktürk evden eve nakliye şirketi olarak Pandemi döneminde Korona virüs tedbirleri uygulayan nakliyat firmasıyız. Maske, Tulum, Eldiven, Mesafe, Hijyen ve Temizlik kurallarına harfiyen uymaktayız.

Göktürk nakliyat mobilya montajı yapılıyor mu?

Göktürk nakliye mobilya ustası çalıştıran nakliyat şirketi olarak taşınacak eşyaların söküm ve kurulumu, montaj ve de montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her şey dahil nakliyat hizmeti sunan firmamız ile güvenle taşının.

Göktürk nakliyat eşyalarımı kim paketleyecek?

Göktürk nakliye şirketi ile görüşülmediği taktirde normal evden eve nakliyat hizmeti geçerli sayılmaktadır ki böyle bir durumda mutfak eşyaları ve ev testilleri sizin tarafınızdan paketlenir, kaba eşyalar ve mobilyaların tamamı firmamız tarafından demonte edilerek taşınır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.