Halkalı Evden Eve Nakliyat

Halkalı Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın stresini ve zorluğunu lütfen unutunuz. Çünkü Halkalı evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek tüm bu zorlu dönemi bir kenara bırakıp son derece konforlu ve rahat bir şekilde tamamlayacaksınız efendim. Sizleri bekletmeden hemen konumuzun detaylarına geçelim. Öncelikle adresinize uzman ekibimiz göndererek bir ücretsiz ekspertiz çalışması yapıyoruz. Bu çalışma eşyalarınızın yoğunluğunu anlayabilmemiz ve sizlere en makul fiyatları sunabilmemizi sağlıyor. Ücretsiz expertiz çalışması sonrasında binanızın konumunun uygun olması durumunda asansörlü araçlarımız ile sizin belirttiğiniz tarihte adresinizde oluyoruz.

Halkalı Evden Eve Nakliyat İle Eşya Paketleme ve Ambalajlama Önceliğimiz

Elbette hasarsız bir taşımacılık firmamızın en büyük önceliği efendim. Dolayısıyla adresinize ulaştığımızda eşya paketleme ve ambalajlama çalışmalarına başlıyoruz. İzin verirseniz bu hizmetimiz ile ilgili küçük bir detay paylaşalım. Standart olarak gerçekleştirdiğimiz eşya paketleme ve ambalajlama çalışmasında ilave hiçbir ücret bulunmaz. Ancak çok kapsamlı bir paketleme çalışması talep etmeniz durumunda bu ayrıntılı hizmetten ufak bir ücret talep edebiliyoruz. Bu kısa hatırlatmamızın ardından hizmetlerimizin detaylarını aktarmaya devam edelim. Uzman ekibimiz bir yandan büyük boyutlu eşyalarınızı balonlu naylonlar, battaniye ve streç filmler ile izole ederken öte yandan mobilya grubu eşyalarınızın sökülerek paketlenme işlemi devam ediyor. Tabi sökülen mobilyaların kurulum işlemleri yine firmamız tarafından yapılıyor. İzolasyon işlemi tamamlanan eşyalar artık kapalı kasa araçlarımıza muntazam bir şekilde istifleniyor.

Sigortalı Eşya Taşıma Hizmetimiz Bulunuyor

Takdir edeceğiniz gibi eşya nakil çalışmalarında maalesef her zaman hasar riski bulunabiliyor. Ancak sigortalı eşya taşıma hizmeti sunan firmamız bu anlamda çok titiz davranıyor ve hasarsız taşımacılık ilk önceliklerimiz arasında yer alıyor. Dolayısıyla olağanüstü dikkatimize gayretimize rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek bir hasar bu sigorta tarafından karşılanarak zarar tanzim ediliyor. Bunun yanı sıra eşya depolama hizmetimiz bulunduğundan tahliye gibi bir sorun karşısında bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eşya depolarımızın güvenlikli ve modern tesislerde yer aldığını anti parantez belirtmiş olalım. Ayrıca ofis taşıma, fuar ve ticari taşımacılık gibi diğer talepleriniz için de yine firmamızın geniş araç filosundan ve deneyimlerinden yararlanacağınızı düşünüyoruz. Lütfen 7/24 açık bulundurulan Halkalı evden eve nakliyat hizmetlerine ait telefonlarımızı aramaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. Firma yetkililerimiz sizleri bilmek istediğiniz her konuda aydınlatmak üzere telefonları başında olacaktır. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.