İstanbul Alaçatı Evden Eve Nakliyat

51
İstanbul Alaçatı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Alaçatı evden eve nakliyat olarak son derece kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktayız bizler için asıl önemli olan müşteri memnuniyetidir. Ekibimizle beraber son derece kaliteli ve temiz bir hizmet sunmaktayız. Ekibimizle beraber 2 gün içerisinde taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 1. Gün İstanbul dan yüklemesi gerçekleştiriliyor 2. Gün Alaçatı da boşaltma işlemi gerçekleştiriliyor.

İstanbul Alaçatı evden eve nakliyat hizmetleri yıllardır nakliyat piyasası içersin de hizmet veren lider ve önder firmalardandır. Ast olan tek şey hizmet olmakla beraber müşterilerimizin memnuniyeti de bir o kadar önemlidir.

Taşıma işlemleri şöyle gerçekleşir ; öncelikle müşterimiz ofis içersin deki ekiplerimizden birileri ile telefon görüşmesi yapıp daha sonra ortalama fiyat alırlar ekibimiz taşıma şeklimizden kısaca ve öz bir şekilde bahsetmektedir ki müşterimiz neye ne verdiğini ve nasıl bir firma ile çalıştığını bilsin diye.

Daha sonra ekibimizin ortalama fiyatı verilir ekip taşıma şeklimiz anlatılır eşya durumuna göre telefondan eşyaların fotoğrafına bakılır veya müşterilerimizin isteğine göre ekspertiz hizmeti verilir gelen ekspertiz hizmetimizde eksper şefimiz alanında bilgili ve uzman bilir kişidir. Fiyatlandırma dahil taşıma talimatları gerekli içerik v.s. tüm konulara mutabıktır ve yetkili bilirkişidir.

Alaçatı Evden Eve Nakliyat

Alaçatı Evden Eve Nakliyat önemli olan taşıma şekli ve ekip içeriğidir. Bizim taşıma işlemlerimiz telefon görüşmesi yapıldıktan sonra ekspertiz arkadaşımızın görüşmesinden de sonra ekibimizle tekrar görüşülüp gün tarih ve fiyatın netleştirme aşamasına geçirilir taşınma günü kesinleştikten sonra ekibimiz kayıt oluşturup taşıma gününden 1 gün öncesinde teyit etmek amaçlı müşterimizle tekrar bir telefon görüşmesi yapılır.

Bunun akıbetinde ertesi gün yani taşıma günü eşya çoğunluğuna göre gönderdiğimiz ekibimiz gelip taşıma işlemlerini gerçekleştirir. Bu taşıma süreci boyunca müşterimizin isteklerini yerine getirmeye yardımcı olan ekibimizin içeriği de
şu şekildedir öncelikle ortalama 6 kişilik ekiple çalışmaktayız ama bu eşyanın azlığı ve çokluğuyla alakalıdır.

Az eşyaya göre giden ekiple çok eşyaya göre giden ekip bir değildir ama fiks bir eşyaya giden ekip sayımız ortalama 6 kişidir. Bu ekibin içerinde tesisat ustası, marangoz ustası, elektrik ustası gibi ustalarımız ekip içeriğinde olan fiks ekibimizdendir.

Alaçatı Evden Eve Nakliyat
Alaçatı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Alaçatı evden eve nakliyat müşterilerimizin son derece memnun kalması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Firmamız bu konuda eğitimli ve kalitelidir müşterilerimizin firma hakkında hiçbir kaygısı yoktur.

İstanbul Alaçatı Nakliyat Fiyatları

İstanbul Alaçatı Nakliyat Fiyatları eşyanın yoğunluğunda göre belirlenmektedir. Eşya görülmediği taktirde net bir fiyatlandırma verilmesi mümkün değildir. Ortalama bir fiyatlandırılma verilir . Ancak telefon görüşmesine istinaden müşterilerimizin aklında ortalama bir fiyatlandırma sistemi olmak şartıyla ortalama fiyat verilir verilen fiyat
eşya durumuna göre değişir eksper arkadaşımız eşyanı gördükten sonra ortalama fiyatı düşürür veya eşya durumuna göre fiyatlandırma sistemi artar bu tamamen müşterilerimizin eşya durumuyla alakalıdır.

İstanbul Alaçatı nakliyat fiyatları yapılan nakliye hizmetlerine göredir . buna istinaden bir fiyatlandırma yapılır a firması c kalite taşır b firması a kalite taşır fiyatlandırmanın farkı tamamen firmanın kalitesiyle alakalıdır maliyet arttığı zaman her zaman fiyatlandırma sistemi de artar ne kadar iyi malzeme kullanılırsa o zaman maliyet artar ama bu her firma için geçerli değil kimi firmalar ambalaj bile yaptırmadan eşyanın taşıma işlemini gerçekleştiriyor kimi firmalar ise bizim gibi kaliteli eleman kaliteli ambalaj malzemesi kullanıp taşıma işlemini gerçekleştiriyor.

İstanbul Alaçatı Sigortalı Nakliyat

İstanbul Alaçatı Sigortalı Nakliyat firması olarak müşterilerimize son derece kaliteli nakliyat hizmeti sunuyoruz. Taşıma işlemi gerçekleştiği esnada yapılan taşımada her hangi bir sorun çıkmaması için eşyalarınız 10 metre ileriye taşınsa bile bunun sigortasını biz firmamız olarak yapmaktayız. Böylelikle taşıma esnasında müşterimizde gönül rahatlığıyla eşyalarını bizlere teslim ediyor.

İstanbul Alaçatı sigortalı nakliyat ta taşımadan önce müşterilerimizin eline her zaman sigorta güvencesi belgelerimizi sunuyoruz aksi halde müşterilerimizin içinde acaba eşyama zara gelir mi düşüncesini yok etmek maksadıyla güvenceli garantili profesyonel ve kurumsal nakliyat hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Alaçatı Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Alaçatı Eşya Depolama hizmeti müşterilerimizin eşyalarının müşterinin isteğine göre belirli depolama yerlerimizde muhafaza etme şeklidir depolama genel olarak müşterilerimiz yazlıkçı müşteriler özellikle taşındıktan sonra İstanbul da kalan eşyalarını garantili bir şekilde depolarımızda muhafaza ediyorlar.

İstanbul Alaçatı Eşya Depolama Hizmeti
İstanbul Alaçatı Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Alaçatı depolama nakliye hizmeti her müşterimize özel bölümlerimiz var ve bu bölümler içerisinde eşyalarınızın depolaması yapılıyor her müşteriye anahtar verilmiyor bunun sebebi diğer müşterilerimizin eşyalarını da muhafaza ettiğimiz için bunlar etik olarak hoş olmaz ama diğer türlü müşterilerimiz istediği dilediği bir gün gelip eşyalarını rahatlıkla görebiliyor bizim için asıl önemli olan her zaman müşteri memnuniyetidir. Bunun için elimizden geldiğince yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul Alaçatı Asansörlü Nakliyat

İstanbul Alaçatı Asansörlü Nakliyat hizmetimizin kısaca özeti şu şekildedir; taşımadan önce eşyanın ekspertiz hizmeti yapılır ve kat sayıları belirlendikten sonra hangi cepheye asansör kurulacağı belirlenir bunun belirlenmesindeki en büyük etken de rüzgar yönüyle alakalıdır rüzgarın yönü belirlendikten sonra asansör konumu belirlenir.

Böylelikle Alman tasarımı olan 25 metrelik 18 kata kadar çıkan son derece kaliteli ve profesyonel bir şekilde asansörümüz kurulur.

Asansörümüzün ücretlendirmesi taşımaya ek bir ücrettir. Ama taşıma ücretiyle beraber olunca müşterilerimize fiyatta kolaylık sağlamaya çalışıyoruz. Türkiye’ye asansörü getiren ilk firma olarak bunun gururunu yaşamakla birlikte kaliteli hizmet sunmaktan asla çekinmiyoruz asansörümüzün kurulumuyla birlikte eşyaların olabildiğince hasar almaması örneğin manuel bir şekilde taşındığı zaman bina içi merdiven boşluklarını duvarlarına ambalaj malzemesi sürterek hasar verebiliyor ama asansörlü taşımada bu hem eşyayı koruyor hem de bina yapısını korumada yardımcı oluyor.

İstanbul Alaçatı Parça Eşya Taşıma

İstanbul Alaçatı Parça Eşya Taşıma eşyalarınızı özenle taşımakla birlikte titiz bir intizam gösteriyoruz müşterilerimizin memnuniyeti ve içinin ferahlığı bizim için çok önemlidir. Parça eşya taşımada da aynı şekil sigortalama işlemi yapıyoruz. Gelen ekip tüm belgeleri işe başlamadan önce müşterimize veriyor müşterimizin gönül rahatlığıyla temiz bir şekilde ise taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.

İstanbul Alaçatı Parça Eşya Taşıma
İstanbul Alaçatı Parça Eşya Taşıma

İstanbul Alaçatı parça eşya taşıma müşterilerimizin eşyalarını özenli bir şekilde taşımaktan kastıdır aslında parça eşya taşıma bu hizmetimizle beraber müşterilerimizin eşyalarını tek bir araçta bölük şeklinde birleştirip aldığımızın ertesi günü teslimini yapmaktır.

Taşıma işlemi şu şekilde gerçekleştiriliyor bir nevi kargo firması şeklinde farklılıkları da şöyledir ki öncelikle biz gelip eşyanın sökülüp ambalaj işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra eşyayı aldığımızın ertesi günü eşya teslimatını aynı şekilde aldığımız saat içerisinde müşterimize teslim ediyoruz teslim edilirken de aynı şekilde eşyanın ambalajından sökülüp aldığımız gibi yeni evde monte işlemini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Alaçatı Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

İstanbul Alaçatı Eşya Paketleme Ve Ambalajlama hizmeti olarak müşterilerimizin eşyalarını son derece temiz titiz bir şekilde muhafaza etmektir. Özellikle içinde bulunduğumuz son durumdan dolayı müşterilerimizin taşınmasında a kalite malzeme kullanmakla beraber kullan at dediğimiz malzemelerimiz müşterimizin eline ulaşmaktadır.

İstanbul Alaçatı ambalajlı nakliyat olarak her zaman kaliteli hizmet vermeye devam etmekle beraber firmamızın piyasadaki nakliyatlar arasında önder firmalar içinde yer alması bizim için son derece onurlu ve gururlu bir iştir. Yapılan her sosyal sorumluluk projelerinde ise elimizden geldiğince destek vermekteyiz kaliteli ve kurumsal nakliyatın tek adresiyiz diyebiliriz.

Kullan at malzemeden kastımızda kullanılan malzemeler size özel getirtilip sizin yanınızda ilk defa sizin eşyalarınıza ambalajlanması demektir. Karton koli kullanmıyoruz firmamız son derece duyarlı bir firmadır olabildiğince sosyal
sorumluluk projeleri içerisinde yer alan bir firmayız bu sebeple karton koli yerine geri dönüşümlü kullandığımız boks adı verilen sert plastik mika kolilerde taşıma yapılmaktadır.

Böylelikle dönüşümlü bir şekilde kullanıp doğaya destek veriyoruz ayrıca bu kullanılan koliler eşya muhafazası için kaliteli kolilerdir herhangi bir düşme durumunda içindeki eşyaların zarar görme olasılığı olduğunca düşürüyor koliler müşterilerimize ulaşmadan önce yıkanıp dezenfektanlı bir şekilde müşterimizin eşyalarını muhafaza etmekteyiz.

İstanbul’dan Alaçatıya nakliyat hizmetimiz kesintisiz devam ediyor.

İstanbul evden eve nakliyat firmalarının arasında tüm Türkiye’ye hizmet veren nadir firmalardan biriyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.