İstanbul Alanya Evden Eve Nakliyat

12
İstanbul Alanya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehri olmanın yanında dünyanın da en gelişmiş, en kalabalık metropollerinden birisidir. Alanya ise Antalya’nın bir ilçesidir. Antalya merkez ile Mersin arasında kalan Alanya sıcak bir iklime, bereketli topraklara sahiptir. Sürekli nüfusu artan ilçenin mevcut nüfusu 330 binin üzerindedir ve sportif faaliyetler, kültürel etkinlikler, ulaşım, tarım, turizm gibi pek çok etkenle her geçen gün kalabalıklaşmayı sürdürmektedir. Her yıl gerek kendi arzusuyla gerekse iş, tayin, atama gibi nedenlerle yüzlerce kişi İstanbul’dan Alanya’ya göç etmektedir.

İstanbul’dan Alanya’ya göç edecek kişiler her ne kadar yeni bir yerde, yeni bir yaşamın heyecanını, Akdeniz’in en güzel yerlerinden birisinde bulunacak olmanın hazzını yaşasalar da taşınma süreci düşündürmektedir. Oysa İstanbul Alanya evden eve nakliyat alanında Tuzcuoğlu Nakliyat firmamızın ayrıcalıklarını görenler hiçbir zorluk yaşamamakta, son derece zahmetsiz ve pratik bir taşınma süreci geçirmektedirler.

İstanbul Alanya Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

İstanbul Alanya evden eve nakliyat firması seçerken doğru tercih yapmak başarıyı beraberinde getirecektir. Eğer nakliye firmasını nasıl seçeceğinizi bilir ve tercihinizi yaparken bu detayları göz önünde bulundurursanız Alanya’ya vardığınızda çok daha rahat eder, kısa sürede yeni evinizde, yeni bir yaşama başlayabilirsiniz.

Öncelikle evden eve nakliyat firması seçerken önceliğiniz kesinlikle ucuzluk olmamalıdır. Çünkü eşyalarınız son derece değerlidir ve taşınma esnasında en ufak bir eşyanızın kırılıp yenisini almak zorunda kalmanız çok daha maliyetli olabilir. Bu nedenle nakliyat firması seçerken önceliğinizi kaliteye ve güvenilirliğe vermelisiniz.

Referanslar yol gösterici olabilir. Bir İstanbul Alanya evden eve nakliyat firması hakkında yapılan yorumlara, müşteri değerlendirmelerine bakılabilir. Geçmişte firmalardan hizmet alanların memnuniyet oranları gelecekteki işlerindeki başarıları hakkında da fikir verecektir.

Nakliyat alanında sürekli yeni gelişmeler olmakta, ancak her firma aynı oranda kendini yenileyememektedir. Oysa yenilikleri takip edenler daha kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet vermeyi başarmaktadır. Bu nedenle günümüzde özellikle asansörlü taşımacılık yapan firmaların tercih edilmesi gerekir. Asansörle eşyalarınız taşındığında hem apartman sakinleriyle yüz göz olmaktan kurtulur hem daha hızlı taşınır hem de eşyalarınızın zarar görmemesini sağlamış olursunuz.

Evden eve nakliyat firması seçerken sigortalı taşımacılık yapılıp yapılmadığına dikkat edin. Her ne kadar firma gerekli önlemleri alsa da yolda neyle karşılaşacağınızı kestirmek imkansızdır. Her ihtimale karşı sigortalı taşıma en kötü ihtimalde eşyalarınızın maddi zararının telafisi imkânı sağlayacaktır.

İstanbul Alanya Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

İstanbul Alanya evden eve nakliyat işlemlerinde başarılı netice alabilmek için sürecin baştan sona en ince ayrıntılarıyla planlanması gerekir. Bu noktada firmamız İstanbul Alanya evden eve nakliyat işlemini şu şekilde yapmaktadır:

  • İlk olarak firmamızla iletişime geçerek İstanbul’dan Alanya’ya taşınmak istediğiniz belirtirsiniz. Çağrı merkezimizde ne zaman taşınacağınız, eşyalarınızın miktarı, hacmi, nereden nereye taşınacağı gibi detaylar talep edilir.
  • Ardından ücretsiz eksper hizmetimiz devreye girerek sözleştiğimiz saatte eksper ekibimiz adresinize gelir ve yerinde kontrol yapar. Kontrolle birlikte net şekilde taşımanın nasıl olacağı ve maliyeti tarafınıza belirtilir.
  • Tarafınıza belirtilen nakliye fiyatını ve diğer detayları kabul etmeniz halinde randevu oluşturulur ve randevu gün ve saatinde ekiplerimiz adresinize gelirler. Taşıma sözleşmesi yapılır.
  • Eğer paketleme ve montaj dahil ise ekiplerimiz özel güvenlikli ambalajlarımıza bütün eşyalarınızı paketler, demonte hale getirilmesi gereken mobilyalarınızı ayarlarlar.
  • Paketleme işleminin ardından yüklemeye geçilir ve asansör yardımıyla eşyalarınız kamyonumuza taşınır.
  • Kamyona yükleme bittikten sonra aracımız harekete geçerek Alanya’daki yeni evinize ulaşır.
  • Eşyalarınız yeni adresine ulaştıktan sonra yine asansör ile dairenize çıkarılır ve yerleştirilmeleri, kurulumları yapılarak nakliyat süreci tamamlanır.

İstanbul Alanya Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veren Firmalar

İstanbul Alanya evden eve nakliyat uygulamalarında taşınma süreci en baştan iyi planlanır ve plana riayet edilirse herhangi bir sorun yaşanmaz. Bunun için de evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasında doğru seçim yapılmalıdır.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak bir asrı aşkın süredir lojistik alanında hizmet veriyoruz. Evden eve nakliyatta ülkemizin en köklülerinden birisi olmanın verdiği gururlar yıllardır İstanbul Alanya hattında yüzlerce ev eşyası taşımış bulunuyoruz. Her zaman çağın en son olanaklarıyla hizmet veriyor, tamamen ev eşyası taşımak için tasarlanmış bakımlı, genç, temiz araçlarımızla hizmet veriyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti için 25 kata kadar uzanabilen asansörlerimiz ve profesyonel ekibimizle öne çıkıyoruz.

İstanbul Alanya Evden Eve Nakliye Fiyatları

İstanbul Alanya evden eve nakliyat ihtiyacı olanların en çok merak ettikleri konulardan birisi fiyattır. Elbette yeni bir yerde, yeni bir hayat kurulacağı için bütçe önem arz eder ve genellikle nakliye sürecinin en ekonomik şekilde olması için çalışılır.

Elbette İstanbul Alanya evden eve nakliyat fiyatlarının bir orta değeri vardır. Fakat serbest piyasa olduğu için çok farklı fiyatlarla karşılaşılabilir. Bu noktada piyasa koşullarının çok altındaki fiyat tekliflerine şüphe ile yaklaşılması gerekir. Çünkü hiç kimse zararına iş yapmaz. Tersine çok yüksek fiyatlar da aynı oranda kaliteli sonuç doğuracak demek değildir.

Nakliye fiyatları hesaplanırken belli unsurlar dikkate alınır. Bunların başında eşyaların miktarı gelir. Eşyaların miktarı ve hacmi arttıkça daha büyük araçlara ihtiyaç olur ve bu da fiyat artışına neden olur. Yine eşya taşımada kaç kişinin görev alacağı, eşyaların kapladığı alan, paketleme, montaj, demonte gibi ek hizmetlerin olup olmayacağı ve yükün alınıp teslim edileceği noktalar arasındaki mesafe evden eve nakliye fiyatlarında etkilidir. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, bunu yaparken piyasa koşullarında en ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bu nedenle bizden teklif almadan İstanbul Alanya evden eve nakliyat firması seçimi yapmamanızı öneriyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.