İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

10
İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat

İstanbul Türkiye’nin en büyük kentidir ve on beş milyondan fazla kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Uzun yıllardır nüfusu sürekli artan İstanbul son bir iki yıldır göç vermekte, bu da İstanbul’un nüfusunun azalmasına neden olmaktadır.

İstanbul’dan Türkiye’nin hemen her yerine sürekli yeni göçler olmakta, kimi zaman iş dolayısıyla kimi zaman da başka nedenlerle ev taşıma ihtiyacı doğmaktadır. Özellikle ülkemizin turizm başkenti olan Antalya’ya İstanbul’dan çok yoğun bir göç olmakta, her yıl binlerce kişi İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanarak Marmara’dan Akdeniz’e yolculuğa çıkmaktadır.

Söz konusu ev taşımak olduğunda çoğu kişi strese girer. Günler öncesinden nasıl taşınılacağı, eşyaların nasıl toplanacağı, neyle taşınacağı, taşınma sırasında zarar görüp görmeyeceği, yeni daireye nasıl çıkarılacağı gibi sorular uykuları kaçırmaya başlar. Fakat Tuzcuoğlu Nakliyat olarak bütün bu zahmetleri ortadan kaldırıyor, müşterilerimizin hemen hiçbir şeye ellerini sürmelerine gerek kalmadan yeni bir kentte, yeni bir bölgede ve iklimde yaşamın keyfini çıkarmalarına aracılık ediyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle daima en kaliteli nakliye hizmetiyle İstanbul Antalya evden eve nakliyat ihtiyaçlarının en çok tercih edilen firmalarından birisi olmayı başarıyoruz.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmetlerinin kalitesini belirleyen en temel etken nakliye firmasıdır. Doğru nakliye firmasıyla iş birliği yaparak taşınma sürecinizi en zahmetsiz hale getirebilirsiniz. Bu noktada İstanbul Antalya evden eve nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken başlıca hususları şöyle sıralayabiliriz:

 • Evden eve nakliyede profesyonellik çok önemlidir. Profesyoneller eşyalarınızın zarar görmemesi adına her aşmayı özenle planlarlar. Ek olarak da sigortalı taşımacılık yaparak her şeye karşın eşyalarınızı maddi güvenceye alırlar. Profesyonel bir tercih yapmak taşıma, paketleme ve diğer işlemlerin tamamında kaza, hasar riskini en aza indirir.
 • Her firma temelde eşyalarınızı İstanbul’daki adresinizden alıp Antalya’daki adresinize bırakmayı vaat eder. Fakat ek hizmetler farklıdır. Firmalar arası farkı oluşturan da bu ek hizmetlerdir. Bu nedenle firma mukayesesi yaparken ek hizmetlerin ne olduğuna dikkat edilmelidir. Paketleme, temizlik, montaj, sigorta vs. gibi ek hizmet detaylarına dikkat edilmelidir.
 • Referans evden eve nakliyede çok önemlidir. Firmanın geçmişte hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyet yüzdesi kaliteleri ve profesyonellikleri hakkında fikir verecektir.
 • Doğru ve net fiyatlandırmaya dikkat edilmelidir. Kimi zaman telefonda anlaşılan ile uygulamada karşılaşılan fiyatlar farklı olabilmekte, bu da can sıkabilmektedir. Bu nedenle firmanın ekspertiz hizmeti verip daha ilk başta net fiyat teklifi oluşturması, bunu da yazılı hale getirmesi bir artıdır.
 • Firmanın teknik yeterliği önemlidir. Günümüzde geleneksek taşıma yöntemlerinin aksine asansörlü taşımacılık öne çıkmaktadır. Bu nedenle asansörlü taşıma yapan firmalar daha avantajlıdır. Bununla birlikte firmanın asansör boyutunun dairenizin bulunduğu kata ulaşıp ulaşamayacağını önceden konuşmanızda fayda vardır.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

İstanbul Antalya evden eve nakliyat işlemlerinin başarısı için planlama ve planlamaya riayet etmek büyük önem taşır. Bu nedenle evden eve nakliyat işlemlerinin adım adım yapılması gerekir. Profesyonel bir firmayla iş birliği yaptığınız taktirde taşınma işleminiz şu aşamalarda gerçekleştirilecektir:

 1. İlk olarak nakliye firmasıyla iletişime geçilir ve firma sizden evinizin kaç oda olduğu bilgisini talep eder. 1+1, 2+1, 3+1 gibi oda sayılarına göre eşyaların kaba taslak ne kadar olduğu öğrenilir. Montaj, paketleme gibi ek hizmetler talep edilip edilmediği sorulur. En doğru tespit için ekspertiz görevlendirilir.
 2. Ekspertiz randevu saatinde evinize gelerek eşyalarınızın miktarını ve ebatlarını görür. Buna göre bir fiyat teklifi oluşturur.
 3. Fiyat teklifi ve taşıma zamanı üzerinde mutabık olunması halinde taşınma günü ve saati konusunda sözleşilir.
 4. Sözleştiğimiz gün ve saatte nakliye firmasının araçları ve personelleri adrese gelir.
 5. Taşıma sözleşmesi düzenlenir ve ardından eşyaların toplanıp paketlenmesine geçilir.
 6. Eşya paketlemesi bittikten sonra asansör yardımıyla eşyalar araca yüklenir ve ardından araç İstanbul’dan Antalya’ya doğru yola çıkar.
 7. Antalya sınırları içindeki yeni adrese varıldığında asansör kurularak eşyalar yeni eve yine asansör yardımıyla çıkarılır ve yerleştirilir. Montaj yapılacaksa yapılır ve böylece İstanbul Antalya evden eve nakliyat işlemi bitirilir.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veren Firmalar

İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmetlerinde hüsran yaşamamak ve taşınma sürecinin bütün zahmetinden kurtularak yeni bir yerin heyecanını tatmak için nakliye hizmeti veren firmalar arasında doğru seçim yapılmalıdır. Bunun için yukarda belirttiğimiz detaylar son derece önemlidir.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak bizler çok uzun yıllardır İstanbul’un her mahallesinden Antalya’nın bütün ilçe ve mahallerine ev eşyası taşıyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce uygulamamızın tamamında yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamış bulunuyoruz.

Her zaman İstanbul Antalya evden eve nakliyat sektörünün liderlerinden birisi olmaya azami gayret sarf ediyor, ilk günden bu yana yenilikçi yüzümüzle öne çıkıyoruz. Daima teknolojinin en son olanaklarını çalışmalarımıza dahil ediyoruz. Mesela taşımalarımızı asansörle yapıyor ve hem İstanbul hem de Antalya’nın çok katlı binalarına hizmet verebilmek adına 25 kata kadar çıkabilen asansörler kullanıyoruz. Böylece eşyalarınızın zarar görme ihtimalini minimuma indirdiğimiz gibi taşınma süreçlerini de son derece hızlandırıyoruz. Güler yüzlü hizmet ayrıcalığıyla bütün taşınma sürecinizde yanınızda yer alıyoruz.

İstanbul Antalya Evden Eve Nakliye Fiyatları

İstanbul Antalya evden eve nakliyat ihtiyaçlarında en çok merak edilen unsurlardan birisi nakliye fiyatları olmaktadır. Nakliye fiyatları mesafeye, eşyaların sayısına ve hacmine, ek hizmetlere göre değişmektedir. Yine de firma olarak her zaman piyasa koşullarında en ekonomik fiyat politikasını takip ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.