İstanbul Dalaman Evden Eve Nakliyat

09.06.2021
35
İstanbul Dalaman Evden Eve Nakliyat

İstanbul dalaman evden eve nakliyat olarak müşterilerimize  profesyonel ve güvenli nakliyat işlemi sunmaktayız. Taşımada yapılan adımlar şu şekildedir; eşyayı öncelikle expertiz tarafımızdan gönderilip incelenmektedir. İncelemenin asıl amacı eşyanın azlığı çokluğunu hesaplamak ve hesaplamadan sonra kaç kişilik ekip yollanacağı ne kadarlık bir araç geleceğine ambalaj malzemelerinin ne kadar ve nasıl olacağına müşterimizle beraber karar verilir. Daha sonra taşıma günü eşya çoğunluğuna göre ekip gönderilir usta başımız vardır. Marangoz ustası, tesisat ustası, elektirik ustası gibi demirbaş ustalarımız mevcuttur ekibimizin içinde.

İstanbul dalaman evden eve nakliyat güvenli ve son derece kaliteli profesyonel hizmet vermeye yıllardır devam etmektedir. Firmamızın asıl amacı %100 müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimiz içinde en önemli şey eşyalarının temiz ve güvenli bir şekilde teslim etmektir. Taşıma esnasında her hangi bir olaya maruz kalmamak için eşyalarınız sigorta güvencesi ile taşınmaktadır.

İstanbul Dalaman Parça Eşya Taşıma

İstanbul Dalaman Parça Eşya Taşıma
İstanbul Dalaman Parça Eşya Taşıma

İstanbul dalaman parça eşya taşıma işlemi sizin evinizin veya ofisinizin tamamı değil de parça bir şekilde taşınmasını istediğiniz eşyaların taşınması için geçerlidir. Kargo firmalarına kıyasla nakliye firmasıyla parça eşya taşımak daha hesaplı ve daha güvenlidir. Eşyalarınız taşıma ve teslim etme süresi boyunca sigortalı bir şekilde teslim ediliyor. Güven ve kaliteli İstanbul dalaman parça eşya taşıma olarak bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizi mağdur etmeden güvenli bir şekilde adreslerine teslim etmekteyiz.

İstanbul dalaman parça eşya taşıma yıllardır hizmet vermektedir. Verilen hizmet hep A  kalitede bir hizmet olmuştur. Hizmetlerimiz için daha detaylı bilgileri almak için web sitemizi detaylı inceleye bilirsiniz veya bize iletişim adreslerimiz ve iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız.

Parça eşya taşıma işlemi her firmanın yapabileceği bir işlem değildir zorlu bir işlemdir ve kurumsal olmayan hiçbir firma parça eşya taşıma hizmeti veremez bulunduğumuz piyasada birden fazla korsan nakliyat firması bulmak kolaydır ama bu firmalar genelde İstanbul içi hizmet verir diğer türlü yasal bir işlem yapılamaz araştırmalara göre Türkiye de sadece nakliyat taşıması olarak kurumsal firmalar 5 den azdır. Tabi bu firmalar arasında İstanbul dalaman parça eşya taşıma olarak biz de dahil olmaktayız. Son derece kaliteli ve profesyonel hizmet vermeye önümüzdeki yıllar dahil olmak üzere devam edeceğiz kaliteli ve güvenli taşımanın tek adresi İstanbul dalaman parça eşya taşımadır.

İstanbul Dalaman Eşya Depolama

İstanbul dalaman eşya depolama  olarak müşterilere temiz ve güvenilir depolama işlemi sunmaktayız. Depolarımız konteynır depolardan değildir özel olarak yapılmış binalarda kapalı kilitli odalarda muhafaza edilmektedir. Müşterilerimiz gönül rahatlığıyla depomuzu görebilir ayrıca diledikleri gün depo sorumlumuzun müsait olduğu bir gün eşyalarını görmek üzere depolarımızı ziyaret edebilir. Depolarımız gün içerisinde temizlenmektedir. Her gün havalandırma  ve temizlenme işlemi yapılmaktadır.

İstanbul dalaman eşya depolama alanında uzman ekibimizle beraber eşyalarınız Kaliteli bir şekilde paketlenmesi yapılıp depolarımızdan herhangi birinde muhafaza edilir. Dilediğiniz esnada depoları ziyaret etme yetkisine sahiptir müşterilerimiz .  Eşyanın çokluğuna göre depo yeri ayarlanır ve  eşyanın kaç m2 küp olduğu hesaplanır fiyatlandırma bilgisi buna göre yapılmaktadır.  Ambalajlı bir şekilde depoda kalacağı için ambalajlama işlemi A kalite olmalıdır.

İstanbul Dalaman Sigortalı Nakliyat

İstanbul dalaman sigortalı nakliyat olarak son derece kaliteli güvenilir bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti sunmaktaki en önemli gayemiz sigortalı bir şekilde taşıma yapmış olmamızdır. Eşyalarınız bizim tarafımızdan ekspertiz yapıldıktan sonra eşya değeri sigorta firması tarafından belirlenir ve eşya değerinde bir sigorta hazırlanıp taşıma günü bizzat müşterimize teslim edilir.

İstanbul dalaman sigortalı nakliyat Türkiye de açılan ilk sigortalı ve güvenilir nakliyatlardan önde gelen isimlerinden biridir. Eşyaların sigortalı bir şekilde taşınması hem müşteriyi hem de firmayı rahatlatır. Firmamız tarafından özel olarak sigortalama işlemi yapılır ve bu sigortalama işlemi firmamız tarafından karşılanmaktadır. Müşterimiz gönül rahatlığı ile eşyalarını teslim alabilir. Sigorta süreci şu şekilde devam eder; eşyalara ekspertiz tarafından bakılır ve eşyanın değeri ortaya koyulur bu değer ekspertiz tarafından sigorta şirketine bizzat firmamız tarafından iletilir. Daha sonra taşıma esnasında olabilecek herhangi ufak tefek çizilme kırıma gibi durumlarda İstanbul dalaman sigortalı nakliyat tarafından oluşturulan sigorta ile karşılanır.

İstanbul Dalaman  Nakliyat Fiyatları

İstanbul dalaman nakliyat fiyatları olarak son derece kaliteli hizmet vermekteyiz. Çalışanlarımız çok iyi hizmet vermektedir. kamyonlarımız 4+1 – 3+1 – 2+1 – 1+1 eşyaları taşıyabilmektedir Ve daha fazla eşya taşınabilmektedir. Fiyatlandırma sistemi şu şekilde ilerlemektedir; öncelikle müşterimiz gerekli telefon görüşmeleri yapıldıktan sonra ekspertiz arkadaşımız gelip eşyayı görür ve daha sonra eşyanın azlık ve çokluğuna göre fiyatlandırma yapılır. Her eşyanın fiyatlandırma sistemi farklıdır. Telefonda görüşerek veya fotoğraf yoluyla haberleşerek de fiyat bilgisi alınabilir.

İstanbul dalaman nakliye fiyatları nın sabit belirli bir fiyatları yoktur eşyanın durumuna göre değişir. Spor mobilyanın eşya fiyatlandırma değeri farklıdır. Kaba avangart tarzı dediğimiz eşyaların fiyatlandırma sistemi farklıdır. Bunun farklı olma sebebi spor mobilyaların taşıması avangart mobilyaya göre daha kolaydır bu sebepten ötürü fiyatlandırma farkı olur kaba mobilyanın taşıması profesyonel işçilik gerektirir ekstra ambalajlama gerektirir. Bu sebeplerden dolayı fiyata yansıyan bir ücretlendirme uygulanır.

İstanbul Dalaman Asansörlü Taşıma

İstanbul dalaman asansörlü taşıma  işlemi taşıma açısından çok rahat ve kolay bir taşıma gerçekleştirir. Asansör 20. kata kadar çıkabilir ağır eşyaları kolayca taşıyabilir eşyaya zarar verilmemektedir. Eşyaların hepsi asansör ile yüksek katlara çıkartılabilmektedir.  Türkiye de asansörlü kullanan ilk Türk  markası İstanbul dalaman asansörlü taşıma olmuştur. Firmamız alanında usta ekibi ile çalışmaktadır. Müşterilerimize %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.  Asansörlü taşımanın en büyük avantajlarından biri şudur; eşya direk araçtan çıkıp eve giriyor taşıma sıkıntısı ve eşyanın kırılma olasılığını yok ediyor. Veya evden çıkıp ambalajlı bir şekilde araca yüklemesi yapılıyor. Eski veya yeni bazı binaların merdiven boşluğu dar olduğu için eşyaların taşıma işlemi de haliyle zor ve sıkıntılı olabiliyor ama İstanbul dalaman asansörlü taşıma ekibi ve firma olarak  son derece kaliteli ve profesyonel bir taşıma işlemi müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul Dalaman Asansörlü Taşıma
İstanbul Dalaman Asansörlü Taşıma

Taşıma denilince akla gelen tek soru eşyaların zarar görüp görmemesi biz yıllardır bu sektöre emek vermiş bir firma olarak müşterinin ne istediğini rahatlıkla anlayabiliyoruz. Sektörde önde gelen firmalar arasında nakliye firmamız 1. Sırada yer almaktadır. Evden eve nakliyat hizmeti konusunda profesyonelleşmiş firma olarak hala son derece kaliteli hizmet vermeye devam etmekteyiz.  Piyasada taşıma işlemi yapan bir çok firma bulmak kolaydır ama kaliteli sigortalı güvenilir ve profesyonel bir firma bulmak oldukça zordur ve biz de İstanbul dalaman evden eve nakliyat olarak size kaliteli ve sınırsız bir hizmet sunmaktan onur duyacağız.

İstanbul Dalaman arası nakliye firmamız hizmetinizde.

İstanbul evden eve nakliyat firmamız tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.
Firmamız Türkiye Nakliyeciler Derneği üyesidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.