İstanbul Eskişehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Eskişehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat olarak faaliyet gösterdiğimiz sektörde nakliye işlemleriniz için hem bireysel hem de kurumsal çözümler sunmaktayız. Yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde yenilikçi ve gelişen bir nakliye firması olarak çağdaş taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Yılların tecrübesine sahip uzman bir ekiple sizlere profesyonel destek sağlamaktayız.

İstanbul Eskişehir evden eve taşıma olarak faaliyet gösterdiği sektörde hitap ettiği geniş müşteri kitlesiyle önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Tam donanımlı ve deneyimli personellerimiz ve modern araçlarımızla sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Bir asrı devirmiş köklü bir geçmişe sahip bir nakliye firması olarak sektörün öncüleri arasında yer almaktayız. Disiplinli ve prensip sahibi bir firma olarak ilk günden beri hizmetlerimizi ve kendimizi geliştirerek bugünlere emin adımlarla ilerleyerek ve büyüyerek geldik.

Firmamız; evden eve nakliye, parça eşya taşıma, asansörlü taşımacılık, eşya depolama alanları, sigortalı taşımacılık olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz nakliye işlemlerini tek merkezden sizlere ulaştırmaktadır.

Şehirler Arası Nakliye İşlemleri Hangi Aşamalardan Geçer?

İstanbul Eskişehir Evden Eve Nakliyat firması olarak özenle belli bir plan ve program çerçevesinde nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Çalışma ekibimiz müşterilerimizle en başından sonuna kadar iletişim halinde olup her süreç itinayla tamamlanmaktadır. Her nakliye işlemini %100 müşteri memnuniyeti ile taçlandırmaktayız.

Firmamız;

 • İlk olarak ücretsiz gerçekleştirdiği ekspertiz çalışması ile taşınacak eşyaların hacmi ve özellikleri belirlenir.
 • Ekspertiz işlemlerinden sonra firmamızı tercih ettiğiniz takdirde verilen adrese müşterilerin belirlediği tarihte gelerek işlemler başlatılır.
 • Nakliye sürecinde mobilya ve beyaz eşya olmak üzere tüm eşyalarınızın söküm ve monte işlemleri firmamız personelleri tarafından yapılmaktadır.
 • Eşyalarınızı bir hasar ya da zarara uğratmadan taşıyacak şekilde profesyonel ambalajlama ve paketleme işlemleri itinayla tamamlanır.

İstanbul Eskişehir Evden Eve Nakliyat Olarak Sizlere Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Firma olarak müşterilerimizin tam memnuniyetini sağlayacak şekilde nitelikli hizmetler vermekteyiz. Geniş yelpazede ihtiyacınıza uygun nakliye hizmetlerimizle çözüm ortağınız olarak yer alıyoruz. Kurumsal ya da özel ihtiyacınız olan hizmetler için müracaat edebileceğiniz öncü bir firma olarak sektörümüzde sizlere hizmet vermekteyiz. İstanbul Eskişehir Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız.

Sizlere;

 • Ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunarak sağlam adımlarla ilerlemekteyiz.
 • Tam donanımlı ve farklı özellikle genişlikte nakliye araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
 • Gerekli durumlarda asansörlü araçlarımızla nakliye işlemlerini yapmaktayız.
 • Eşyalarınızın söküm ve monte işlemlerini biz üstleniyoruz.
 • En yeni ve profesyonel paketleme ve ambalajlama yöntemlerini kullanmaktayız.
 • Nakil sürecindeki herhangi bir hasar ya da zarara karşı eşyalarınız sigortalanmaktadır.
 • Eşyaların tahliye edilmesi durumlarına karşı olumsuz iklim koşullarından ve rutubetten etkilenmeyen izole depolarımız hizmetinize sunulmaktadır.

İstanbul Eskişehir Evden Eve Nakliyatta Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu farklı nakliye işlemlerini tek bir platformda istifadenize sunuyoruz. Nakliye işlemlerinde aradığınız her hizmet ve özelliği bulabileceğiniz ideal bir adres olarak faaliyet göstermekteyiz.

Firma olarak ev eşyası, ofis mobilyaları, işyeri malzemeleri, sanayi makineleri, toplu paket taşımacılığı ve benzeri pek çok farklı eşya taşıma hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz alanda insanların özel alanlarına girdiğimiz için firma ve çalışma ekibi olarak düzenli, temiz ve hijyen kurallarına uygun olarak tüm işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Güvenilir ve düzenli tertipli bir ekiple sizlere hizmet vermekteyiz.

 • 7/24 kesintisiz iletişim ağımızla bize istediğiniz vakitte ulaşabilirsiniz.
 • Hijyenik, sağlam ve bazı durumlarda tek kullanımlık ambalaj ve paket malzemeler kullanmaktayız.
 • Ev eşyası, oda, ofis ve kurumsal depolama hizmetleri sunmaktayız.
 • Komple eşya taşımanın yanı sıra parça eşya taşıma olarak ifade edilen parsiyel taşıma işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Nakliyat İşlemlerinde Müşteri Memnuniyeti Odaklı Ekonomik Fiyatlar

İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimizin bize ulaşması için aradaki engelleri ortadan kaldıran bir hizmet politikası yürütmekteyiz. Bu amaçla verdiğimiz her hizmette piyasa koşullarına göre makul fiyatlarla çalışmaktayız. Günümüz piyasa şartları dikkate alındığında fiyatlarımız son derece ekonomiktir.

Parça eşya taşıma işlemlerinde farklı eşyalar aynı güzergahta taşındığı için maliyet daha düşük olmaktadır. Parça eşya taşımanın avantajlarından müşterilerimizi istifade ettirmekteyiz.

Ambalajlama ve paketleme işlemlerinden eşyanın durumu ve hassasiyetine göre fiyat farkları oluşabilmektedir. Nitekim eşyanın durumuna göre farklı malzemeler kullanılmaktadır. İstanbul Eskişehir evden eve nakliye olarak fiyat farkını minimum düzeyde tutarak her işlemde müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktayız.

Güvenli ve Düzenli Ambalajlama ve Paketleme Hizmetleri

Nakliye işlemlerinin en önemli aşaması ambalajlama ve paketleme işlemleridir. İstanbul Eskişehir evden eve nakliyat en başından planlı ve müşterileriyle iletişim halinde olarak sağlam adımlarla ilerlemektedir. Öncelikle ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz ekspertiz işlemleriyle taşınacak eşyaların özelliklerini belirleyerek onlara en uygun paketleme işlemini sizlerle birlikte kararlaştırmaktayız. Böylelikle sizler de güvenle süreci takip edebilirsiniz. Firma olarak ambalaj malzemelerini eşyalarınızın içeriğine uygun olarak belirlemek bizim çalışma prensiplerimizin başında gelir.

Eşyanın izolasyonu için önemli bir aşama olan paketleme ve ambalajlama sağlıklı bir nakil işlemi için zorunludur. Firmamız burada sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Genel olarak poliüretan balonlu naylon, battaniye ve strafor köpük kullanıyoruz. Mevcut malzemelerimiz; Hava naylon, sargı malzemesi, farklı boyutlarda mukavva koli, hassas eşyaları taşımak için plastik büyük kutular, elbise dolapları, beyaz paketleme kağıtları vs. şeklindedir. Hijyen açısından bazı malzemeler tek kullanımlıktır. Bununla birlikte eşyalarınız streç filme sararak güvenli bir şekilde araçlara yüklenmektedir.

Paketleme işlemlerimiz ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki şekilde belirlenmektedir. Ücretli işlemlerde sizlerden gelen talep üzerine daha kapsamlı bir paketleme işlemi yapılmaktadır. Kırılma riski olan eşyalar ya da kolilenmesi gereken kitap ya da benzeri eşyaların ambalajlanmasını talep ettiğiniz takdirde küçük bir ücret karşılığında talebiniz yerine getirilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.