İstanbul Evden Eve Nakliyat

12.06.2021
101
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat – Ofis Taşıma – Eşya Depolama – Asansörlü Nakliye – Sigortalı Taşımacılık hizmetlerimiz için hemen bizi arayın. Firmamız yılların vermiş olduğu kurumsal tecrübe ile siz sayın müşterilerimizin sürekli tercih ettiği firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Hizmet kalitemiz ,deneyimli personelimiz,geniş araç filomuz temiz ve hijyenik ambalaj malzemelerimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli bir hizmet aynı zamanda piyasa şartlarını da göz önünde bulundurarak ekonomik fiyatlara hizmet vermekteyiz. İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız profesyonel ev eşyası taşımanın yanı sıra ofis  mobilyaları,toplu palet  taşımacılığı,sanayi makineleri vb farklı eşya çeşitliliği taşımaktadır.

İstanbul Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul Kurumsal Evden Eve Nakliyat Firması 1893 yılında İstanbul merkezli kurulmuştur. Sektörün öncü firmalarından biri olarak disiplinli çalışmamız prensip sahibi hizmet anlayışımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ama ekonomik rakamlar çerçevesinde kadrolu personelimiz ile hizmet sunmaktayız.

Şirket bünyemizdeki idari kadromuz ve de taşıyıcı deneyimli personelimiz alanında uzman ve profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. İşimiz gereği insanların çok özel alanlarına girmekteyiz,ve sorumluluğumuz eşya nakil etmekten çok mahremlerine tanık olmaktır.Bu nedenle çalışan personelim hem güvenilir hem de bizzat düzenli ve temiz olmalıdır. Aynı zamanda eşyalar üzerinde kullandığımız ambalaj malzemeleri hijyenik sağlam ve bazı durumlara göre tek kullanımlıktır.

Firmamız Evden Eve Nakliyeciler derneği üyesidir.

Evden Eve Nakliyeciler Derneği

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat firmamız Türkiye geneli başta olmak üzere İstanbul’un tüm semt ve ilçelerinde nakliye sigortası garantisi ile hizmet vermektedir. Bir ev taşıma anlaşması sırasında yetkili ekspertizimiz müşterimiz ile beraber eşyaların değerlendirmesini yapılıp ortak bir rakam belirleyerek yetkili sigorta acentamıza tutarı bildirip taşınma günü sigorta poliçesinin aslını müşterimize sunmaktayız.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat firmamız 7/24 müşteri iletişim ağı ile hizmet vermektedir. Deneyimli çağrı karşılama personelimiz müşterimiz ile yetkili birimlerle çözüm odaklı anında iletişimi sağlamaktadır.

Sigortalı Nakliyat Hizmetimiz İçin Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.

Sigortalı nakliyat hizmetimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Eşya Depolama hizmetimiz müşterimizin isteğine göre genelde ev ofis eşyalarını komple yada parça tercihini belirleyerek kurumsal firmamız bünyesindeki şirket mülkü olan depolarımıza kalacağı zaman süresince itina ile korunup periyodik aralıklar ile kontrolü yapılmaktadır. İstanbul Sigortalı Eşya Depolama hizmetinde aynı zamanda eşyanın kapalı ortamda uzun süre kalacağı için ambalaj malzemesinin de hava alabilen türden olması gerekmektedir.

İstanbul Eşya Depolama ofis depolama oda depolama kurumsal depolama hizmeti
İstanbul Eşya Depolama

Firmamızın hizmet verdiği depolar direkt şirket mülkü olduğu için dask sigortası mevcuttur, ve eşyalar depolarımızda kaldığı süre zarfında sigorta kapsamında korunmaktadır.

Eşya Depolama Hizmetimiz İçin Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.

Eşya depolama hizmetimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

İstanbul Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat hizmeti sunan firmamıza ait geniş ve modern araç filomuza ek olarak çağımızın konutlarının yüksek olması sebebiyle farklı uzunluklara çıkabilen asansör modellerimiz filomuza eklenmiştir.Günümüz iş temposu yoğunluğu müşterilerimizin zamanını tasarruflu kullanmak çok önemlidir.

Bu yüzden hem eşya yükleme hem de boşaltma lokasyonların da 25 kata kadar çıkabilen teleskopik asansörlerimizle güvenilir hizmet vermekteyiz.

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat
İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul Asansörlü Nakliyat firması olarak günümüz çağının getirmiş olduğu teknolojik alet sistemleri modern makineler insan gücünün yerini almaktadır,bu ekipmanları kullanan deneyimli operatörler gerekli teknik ve güvenlik eğitimini almış bulunmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz İçin Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat hizmetimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

İstanbul Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

İstanbul Eşya Paketleme Ve Ambalajlama
İstanbul Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

İstanbul Eşya Paketleme Ve Ambalajlama hizmetimizde Ambalaj malzemelerini ev eşyalarının içeriğine göre belirlemek ilk prensiptir. Taşıma anlaşması yapılacağı zaman ekspertiz anında müşterimiz ile hangi eşyası hangi paketleme şekli ile sarılıp toplanacak fikir birliği yapar.

Genel olarak elimizde havalı naylon (pat pat denilen) sargı malzemesi,değişik ebatlarda mukavva koliler,hassa eşya için sarı plastik büyük kutular,elbise dolapları,büyük boy strech folyolar,beyaz paketleme kağıtları vb malzemeleri sıklıkla kullanmaktayız. Günümüz şartlarında bazı paketleme malzemeleri hijyen olması için tek kullanımlık seçilmektedir.

Eşya Paketleme Ve Ambalajlama Hizmetimiz İçin Detaylı Bilgi Edinebilirsiniz.

Eşya Paketleme Ve Ambalajlama hizmetimizi detaylı incelemek için lütfen tıklayınız.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma yapan firmamız nasıl ki komple bir ev eşyasını profesyonel bir anlayışla taşıyor aynı özeni parça / parsiyel eşya taşıma şeklinde de göstermektedir.Özellikle yaz sezonu başlangıcında yazlık beldelere az eşya sevkiyatı ve eğitim sezonunda da öğrencilere ait küçük çaplı eşyaları şehirlerarası 5 metreküp ile 30 metreküp ölçülerdeki araçlarımızla güvenilir ve hızlı şekilde sevkiyat yapmaktayız.

İstanbul Parça Eşya Taşıma fiyatlarımız eşyaların az olması ve özellikle aynı güzergaha giden diğer parça eşyalar ile gidiş zamanı denk düşürüldüğü birleştirildiği için müşterilerimize daha cazip gelmektedir.Hem müşterinin istediği zamanda hem de ekonomik rakamlara şirket prensiplerimiz gereği sorunsuz ve profesyonel anlayışta parça eşya taşımacılığı da yapmaktayız.

İstanbul Parça Eşya Taşıma
Çalışma Saatlerimiz

Pzt-Pz : 07:00 – 21:00

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Onur kır dedi ki:

    Evden eve nakliyat hizmetimi mukemmel şekilde gerçekleştirdiler. Kendilerine çok teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

      Teşekkür ederiz onur bey.