İstanbul Gaziantep Evden Eve Nakliyat

İstanbul Gaziantep Evden Eve Nakliyat

Türkiye’de her gün onlarca kişi ev değiştirmek, ev taşımak zorunda kalıyor. Özellikle büyükşehirler arasında çok daha yoğun bir göç trafiği oluyor. Gerek İstanbul’un gerekse Gaziantep’in hem nüfus yoğunluğu hem de iş imkanlarının çeşitliliği iki şehir arasında ev taşımanın fazlaca olmasını sağlıyor.

İstanbul’dan Gaziantep’e ev taşımak isteyenler için taşınma süreci oldukça yorucu ve stresli görünebilir. Sonuçta mal canın yongasıdır ve hiç kimse eşyalarının taşınma sırasında zarar görmesini, kaybolmasını, hatıralarıyla beraber yok olup gitmesini istemez. Bu nedenle eşyalarını iyi bir İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat firmasına emanet etmeye çalışır.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak bu alanda çok uzun yıllardır hizmet veriyor, diama beklentilerin üzerinde sonuçlara imza atarak müşterilerimize yeni evlerinde mutlu bir yaşam vaat ediyoruz.

İstanbul Gaziantep Evden Eve Nakliyat Firması Seçimi Nasıl Yapılmalı?

İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat firması arayışlarında bizler müşterilerimize en iyi hizmeti versek ve taşınma sürecini çok kolay hale getirsek de evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gereken hususları belirtmekte fayda var. Bunları şöyle sıralayabiliriz:

 • İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat firması mutlaka kurumsal olmalı, gerekli yeterlilik belgelerine, sertifikalara sahip olmalı, odalara kayıtlı biçimde hizmet vermelidir. Bu belgeleri firmadan talep edebilirsiniz.
 • Evden eve nakliyat uzmanlık ve deneyim gerektirir. Mutlaka firmanın sektördeki geçmişini araştırmalı, alanında eğitimlerini almış, deneyimli bir firma olmasına dikkat etmelisiniz.
 • Evden eve nakliyatta sürekli yenilikler olmakta, özellikle teknoloji ve ekipman konusunda zenginleşme devam etmektedir. Fakat bütün nakliye firmaları dönüşümlerini aynı hızla yapmamakta, bazıları hala geleneksel yöntemler kullanmakta diretmektedirler. Oysa asansör gibi modern uygulamalar hem taşınma sürecinizi hızlandırmakta hem eşyalarınızın zarar görme ihtimalini en aza indirmekte hem de apartman sakinleriyle gürültü, bina asansörünü kullanma gibi nedenlerden aranızın bozulmasını engellemektedir. Bu nedenle asansörlü taşıyan firmaları tercih etmeniz daha avantajlıdır.
 • Nakliye firması eşyalarınızın güvenliği için her türlü önlemi almayı vaat etse de hayatın ne getireceğini kestirmek imkansızdır. Bu nedenle en kötü hale karşı önlem alınmalıdır. Nakliyede de bunun yolu evden eve nakliyat sigortası yapmaktan geçer. Sigorta olası bir kaza anında en azından eşyalarınızın maddi zararının karşılanmasını sağlar. Bu yüzden sigortalı taşıma yapan firmalar seçilmelidir.
 • Nakliye sürecinde görev alacak kişilerin deneyimli olmasına ve araçların sadece ev eşyası taşımak için düzenlenmiş olmasına dikkat edilmelidir.

İstanbul Gaziantep Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat alanında iyi bir firma ile çalışmak size sadece yeni şehrinizde ve evinizde başlayacağınız hayatın heyecanını yaşamayı bırakır. Bizler bugüne kadar yüzde 100 müşteri memnuniyetini yakalamış, aynı standartlarla her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşmaya çalışıyoruz. En modern teknolojiler, ekipmanlar ve tam profesyonel ekiplerimizle kaliteli, güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmeti sağlıyoruz.

İstanbul Gaziantep Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat uygulamalarında başarıya ulaşılması ya da müşterinin hüsran yaşamasında en önemli etken sürecin iyi planlanıp planlamadığıdır. Bu açıdan profesyonel bir evden eve nakliyatta her aşama hassasiyetle belirlenmeli, saha ekiplerince de bunu uygulamaya dökülmelidir. Bu aşamada nakliyat işlemleri şöyle yapılır:

 • Müşteriler iletişime geçtikten sonra telefonda kaba taslak karşılıklı bilgiler verilir. Fakat en net planlama için ekspertiz görevlendirilmeli, ekspertiz eve giderek inceleme yapmalıdır.
 • Ekspertiz randevu saatinde evinize gelerek eşyalarınızın miktarını ve hacmini inceler. Böylece hem net fiyat teklifi oluşturulur hem de nasıl bir araç tahsis edilmesi gerektiği netleştirilir.
 • Fiyat ve diğer detaylarda mutabık kalındığı taktirde nakliye günü ve saati netleştirilir.
 • Nakliye günü ve saatinde İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat için uzman ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınızı paketlemeye başlarlar.
 • Paketleme ve diğer hazırlık işlemleri bittikten sonra asansör yardımıyla eşyalarınız aracımıza yüklenir.
 • Aracımıza yükleme bittikten sonra İstanbul’dan Gaziantep’e doğru yola çıkılır ve en güvenli ve hızlı şekilde yeni evinize ulaşılır.
 • Gaziantep’teki yeni yeni evinize varan aracımızdan eşyalarınız güvenli biçimde yeni evinize taşınır.
 • Eşyalarınız ambalajları açılarak yerleştirilir ve kullanımınıza hazır hale getirilerek İstanbul Gaziantep evden eve taşıma süreci sonlandırılır.

İstanbul Gaziantep Evden Eve Nakliye Fiyatları

Yeni bir yerde hayat kurma, yeni bir eve taşınma beraberinde yeni ihtiyaçlar doğurur. Bu da ek maliyet getirir. Bu nedenle de İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat ihtiyacı olanların en fazla merak ettikleri konulardan birisi bütçelerini ayarlayabilmek adına İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat fiyatları olmaktadır.

İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir. Bunlardan birisi İstanbul’daki adresiniz ile Gaziantep’teki adresiniz arasındaki mesafedir. Mesafeye göre aracın yakıtı, işçilerin yevmiyesi hesaplanacağı için mesafe fiyatlandırmada dikkate alınır.

İkinci olarak eşyalarınızın miktarı ve hacmi önemlidir. Çoğu zaman 2+1, 3+1, 4+1 gibi evlerin oda sayılarına göre eşya hesabı yapılmakla birlikte eşyaların ebatları da önemlidir. Buna göre araç tahsisi ve fiyat tespiti yapılır.

Üçüncü olarak fiyatları etkileyen bir diğer unsur da hizmet detaylarıdır. Herkesin ihtiyacı farklı olabilmekte, olanakları doğrultusunda hizmet talebi değişebilmektedir. Bizler uzman ekibimizle sadece yük taşıma yapabildiğimiz gibi paketleme, ambalajlama, kurulum, demonte hale getirme gibi ek hizmetleri de sunabiliriz. Buna göre de fiyatlandırmada ufak değişiklikler olabilmektedir.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak her zaman kaliteyi, güvenilirliği ve hızlı taşımacılığı olduğu kadar ekonomik taşımacılığı da önceliyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin bütçelerini yormayacak şekilde, piyasa koşullarında en ideal fiyat tekliflerini hazırlıyoruz. Kolay ödeme imkanlarıyla ev taşıma maliyetini en aza indirmeye gayret ediyoruz. Bu nedenle bizden fiyat teklifi almadan İstanbul Gaziantep evden eve nakliyat firması seçmemenizi tavsiye ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.