İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

08.02.2021
82
İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Büyük bir parça eşyanızı İstanbul’dan İzmir’e mi göndermek istiyorsunuz. Bu durumda İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetlerimizden pekala yararlanmak isteyebilirsiniz efendim. Çünkü son derece makul fiyatlarla oldukça kaliteli bir hizmet almış olacaksınız. Hizmetlerimizi talep etmek için firmamıza ait cep telefonlarını aramanız yeterli olacaktır. Ayrıca dilerseniz WhatsApp hattımız üzerinden firmamızın yetkililerine ulaşabilir ve yine destek isteyebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlıyoruz ve hizmetlerimiz hakkında çok daha kapsamlı şekilde bilgilendiriyoruz. Kargo yöntemine göre %60-70 daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz bu hizmetimizden sizlerin de büyük memnuniyet duyacağını düşünüyoruz.

İstanbul İzmir Nakliyat Hizmetleri Uzun Yıllardır Çalışmalarını Sürdürüyor

Bilindiği üzere nakliyat çalışması hassas bir hizmet anlayışı gerektiriyor.  Bu nedenle hizmet sağlayıcı firmanın beklentilerinizi her yönüyle karşılaması gerekiyor. Buradan hareketle gerçekleştirmiş olduğu yüzlerce başarılı nakil çalışması ile İstanbul İzmir nakliyat hizmetlerinin Sizlerin de tercih nedeni olacağını biliyoruz. Çünkü kurumsal hizmetler üretiyoruz ve %100 memnuniyetinizi sağlamak bizim işimiz efendim. İsterseniz şimdi de firmamızı aramanızın ardından nasıl bir süreç işlediği hakkında bilgiler aktarmaya çalışalım. Belirtmiş olduğunuz tarih aralığında eşyanın bulunduğu yere ulaşan uzman ekibimiz öncelikle bu eşyanın izolasyon işlemlerini itinalı şekilde gerçekleştiriyor.

Parsiyel Taşıma İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İzin verirseniz bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapalım. Parsiyel taşıma hizmeti sadece büyük boyutlu eşyalarınızın taşınmasına uygun bir sistemdir. Dolayısıyla küçük parça eşyalarınızı maalesef kabul edemediğimizi belirtmemiz gerekiyor. Bu yöntemle göndermek istediğiniz eşyanın boyutlarının bir çamaşır makinesi veya bir bütün olarak değerlendirildiğinde, onlarca koliden oluşan gönderiler olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu kısa hatırlatma ardından konumuza devam edelim. İzolasyon işlemi tamamlanan ve aracımıza alınan eşyanız için sizlere bir teslim alındı belgesi düzenliyoruz. Bu belge hem eşyanızın sigortalı şekilde yerine ulaşmasını hem de firmamızdan bu hizmeti aldığınızı göstermesi bakımından önemlidir. Ayrıca konsept bir anlayışla hareket eden firmamızdan evden eve nakliyat veya eşya depolama gibi hizmetleri de talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetlerini tercih ettiğiniz için çok isabetli bir karar verdiğinize emin olabilirsiniz efendim. Uygun fiyatlarımız ve hizmet detaylarımızı öğrenmek için firmamızı 7 24 arayabilirsiniz. Görüşmek dileğiyle hoşçakalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.