İstanbul Kemer Evden Eve Nakliyat

İstanbul Kemer Evden Eve Nakliyat

Kemer Antalya’nın en gözde ilçelerinden birisidir. Büyükşehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Kemer, 1980’lere kadar ufak bir köyken kısa sürede büyük gelişme kaydetmiş, 1991 yılında ilçe olmuştur. Özellikle açılan turistik tesislerle her alanda çok büyük ilerleme kaydeden Kemer bugün 45 binin üzerinde yerli nüfusa sahip olsa da yılın her dönemi çok yoğun bir turist barındırmaktadır.

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehri olduğu için Kemer’e en fazla göç de İstanbul’dan olmaktadır. Bu nedenle her yıl yüzlerce kişi İstanbul Kemer evden eve nakliyat firmalarıyla evlerini Kemer’e taşıma ihtiyacı hissetmekte, Akdeniz kenarındaki bu eşsiz ilçede yeni bir hayat kurmaya çalışmaktadırlar.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak on yıllardır İstanbul Kemer evden eve nakliye alanında hizmet veriyor, daima müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik adımlar atarak bu alanda en çok tercih edilen ve tavsiye edilen nakliyat firması konumunda bulunuyoruz.

İstanbul Kemer Evden Eve Nakliyat Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ev taşımak yeni bir dünyaya, yeni heyecanlara adım atmaktır. İstanbul’dan Kemer’e taşınacaklar için de kimi zaman evine dönme kimi zaman yepyeni bir diyara adım atma heyecanı olmaktadır. Fakat taşınma süreci çoğu kişinin uykularını kaçırmaktadır. Özellikle geçmiş taşınmalarında hüsran yaşamışlar için günlerce nasıl taşınılacağı, eşyaların zarar görme ihtimali, zamanında taşınıp taşınılamayacağı gibi meseleler aklıları kurcalamaktadır.

Firmamız yıllardır kusursuz hizmet anlayışıyla bütün müşterilerinin taşınma süreçlerini zahmetsiz hale getirmektedir. Bu nedenle bizden bir kez hizmet alanlar diğer bütün taşınmalarında doğrudan ev eşyalarını bize emanet etmektedir. Bu noktada İstanbul Kemer evden eve nakliyat firması seçerken bazı hususlara dikkat etmekte fayda vardır.

Her şeyden önce İstanbul Kemer evden eve nakliyat firmasının kurumsal olması gerekir. Kurumsal bir firma her zaman muhatap bulabilme ve kalitede belli bir standardı yakalamış olma imkânı verecektir. Ayrıca firmanın yenilikçi olması önemlidir. Günümüzde geleneksel insan gücüyle eşya taşıma yerine asansörlü taşımaya geçilmiştir. Bu dönüşümü başaran firmalar sayesinde taşınma süreciniz hızlanacak ve eşyalarınızın zarar görmeden taşınması sağlanacaktır.

İnternet her alanda olduğu gibi nakliye alanında da pek çok avantajı bir arada sunmakta, firmaların müşteri deneyimleri hakkında fikir vermektedir. Bu açıdan İstanbul Kemer evden eve taşıma firması seçerken görüştüğünüz ya da görüşmeyi düşündüğünüz firma hakkında ufak bir araştırma yapabilir, önceki müşterilerinin ne derece memnun kaldıklarını görebilir, buna göre seçim yapabilirsiniz.

Başarılı bir evden eve nakliyat firması gerekli önlemleri alacak, eşyalarınızın paketlenmesinden son yerleştirmeye kadar özenle hareket edecektir. Fakat hayat her zaman sürprizlerle doludur. Bu nedenle evden eve nakliyat sigortası aksatılmamalı, firmanın sigorta yapıp yapmadığına dikkat edilmelidir. Sigortalı taşımada olası bir zararda en azından eşyalarınızın maddi kaybını gidermiş olursunuz.

Bir diğer dikkat edilmesi gerekense ekspertizdir. Her ne kadar eşyalarınızın miktarı telefonda konuşulsa da net fiyat için ekspertiz gelip kontrol etmelidir. Bu açıdan ekspertiz hizmeti veren firmalar sürecin başından daha net hareket etme imkânı sağlayacaktır.

İstanbul Kemer Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Yapılır?

Ev taşıma sürecinin kolaylığı ve sağlığı için İstanbul Kemer evden eve nakliyat uygulamaları belli bir plan dahilinde yapılmalıdır. Bu açıdan evden eve nakliyat işlemi şu aşamalarda yapılır:

  • Çağrı merkezi aranarak İstanbul’dan Kemer’e taşınmak istendiği belirtilir ve ilgili departman hangi tarihlerde taşınmayı düşündüğünüzü, hangi adresler arasında taşınacağınızı, eşyalarınızın miktarını öğrenmek ister.
  • Ardından ücretsiz ekspertiz adresinize gelerek yerinde inceleme yapar ve eşyalarınızın miktarına ve ebatlarına göre hem fiyat teklifi hazırlar hem de nasıl bir araç kullanılacağı, kaç kişinin görev yapacağı netleştirilir.
  • Fiyat teklifi ve diğer detaylar hakkında mutabık kalınması halinde taşıma günü için randevu oluşturulur.
  • Randevu saatinde ekip ve araçlar hazır bulunarak sözleşme imzalanır.
  • Paketleme yapılır ve paketler araca yüklenir.
  • Varış noktasına doğru hareket eden araç kısa sürede ulaşır ve eşyalar yeni eve çıkarılır.
  • Yerleştirme ve kurulumla nakliyat sonlandırılır.

İstanbul Kemer Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veren Firmalar

İstanbul Kemer evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar arasında yıllardır en iyi çözümleri üretiyor, planlamayı başarıyla yapıyoruz. Her biri evden eve nakliyat alanında deneyimli, tecrübeli, işini özveriyle yapan bir ekiple çalışıyoruz. 25 kata kadar çıkabilen asansörler kullanıyor, sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.

İstanbul Kemer Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Kemer evden eve nakliyat hizmetleri hakkında araştırma yapanların en fazla merak ettiği konulardan birisi evden eve nakliye için ne kadar ödemeleri gerektiğidir. Elbette bu konuda belli bir fiyat aralığı vardır ve bunun altında, çok ucuz fiyat tekliflerine şüphe ile yaklaşmakta fayda var. Çünkü hiç kimse zararına iş yapmak istemeyeceğinden piyasanın altında bir fiyata hizmet vermeyi vaat ediyorsa mutlaka bir yerlerde kısacak, bu da alacağınız hizmetin kalitesini düşürecektir.

İstanbul Kemer evden eve nakliyat fiyatları hesaplanırken belli unsurlar dikkate alınır. Bunların başında İstanbul’da yükün alınacağı adres ile Kemer’deki ev arasındaki mesafe gelir. Ayrıca yükün miktarı ve hacmi önemli belirteçlerden birisidir. Eşyaların miktarı daha çok evlerin 2+1, 3+1, 4+1 gibi olmasına göre kaba taslak hesaplanır. Son olarak da hizmet detayları fiyatlarda etkili olur. Kimi müşterilerimiz sadece taşımayı yapmamızı isterken kimileri paketleme, mobilyaların montajı gibi ekstraları talep edebilmektedir. Buna göre de ufak farklılıklar olmaktadır.

Tuzcuoğlu Nakliyat olarak her zaman kaliteli, güvenilir ve hızlı evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz gibi ekonomik İstanbul Kemer evden eve nakliyat fiyatları ile de fark yaratıyoruz. Daima piyasa koşullarında en ideal fiyatlandırmayı yapıyor, taşınırken bütçenizi en uygun aralıkta tutmanıza yardımcı oluyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.