İstanbul Kuşadası Evden Eve Nakliyat

44
İstanbul Kuşadası Evden Eve Nakliyat

İstanbul Kuşadası evden eve nakliyat Kuşadası bölgesinde yıllardır hizmet veren köklü birfirmadır. Taşıma şeklimiz ve firma geçmişimiz yıllardır son derece kaliteli ve profesyoneldir.

Çalışan ekip arkadaşlarımız bizlerle yıllardır çalışan profesyonel ekip olmakla beraber alanında uzman ekiplerdendir. Çalışma şeklimiz anahtar teslim hizmet vermektir. Aynı şekilde eski evden aldığımız gibi yeni evde kurulum teslimat ve yerleştirme bizlere aittir. A dan Z ye tüm taşıma işlemlerini yapmaktayız. Ev ofis villa taşıma hizmetleri mevcuttur ekibimizin içeriğinde tesisat ustası, marangoz ustası, elektrik ustası ekibimiz içinde mevcuttur fiks ekip içerinde olan ustalarımızdandır ve alanında bilgili uzman ekiptir.

Kuşadası Evden Eve Nakliyat

Kuşadası evden eve nakliyat olarak yıllardır verdiğimiz profesyonel hizmetimizi her müşterimize sunmaktayız. Bizler için taşımada en önemli şey ekibimiz ile birlikte müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Yapılan hizmetleri kısaca özetlemek gerekirse şu şekildedir; eşya taşıma işlemi sabah saatlerinde başlanmaktadır site içerisinde taşıma izni sabah 10:00 akşam 18:00 arası olmaktadır. Eşya yoğunluğuna göre gönderilen ekibimiz vardır standart ekibimizin sayısı 6 kişilik ekiptir ama bu eşya durumuyla değişmektedir.

Yapılan taşımadan önce eşyaların ambalajlanma işlemi gerçekleşir mutfak eşyaları beyaz saman kağıda sarılıp sert plastik mika kolilerde taşıma işlemi gerçekleştirilir . salan ve diğer odalardaki mobilyalar havalı patpat rulolar ile sarılıp strec işlemi yapılmaktadır. Kıyafetlerin taşınma işlemi askı dolapların içine yerleştirilip taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz eşyaların araca yüklenmesinden sonra ertesi gün eşyayı aldığımız saat diliminde teslimat işlemi gerçekleşmektedir. Taşıma ve hizmet güvencesi olan tek firma.

İstanbul Kuşadası Parça Eşya Taşıma

İstanbul Kuşadası parça eşya taşıma hizmeti müşterilerimizin eşyalarını özenle taşımakla birlikte parça bir şekilde de taşıma işlemi yapılıyor. Parça eşya taşıma sistemi şu şekildedir. Eşyalarınızın parça bir şekilde az eşya olarak taşınmasını istiyorsanız parça eşya taşıma sistemini kullanmanız sizler için daha uygun bir fiyata mal olur büyük ve tek tük mobilya eşyalarını kargo firmaları taşımamaktadır bu sebeple güvenilir bir nakliyat firmasına başvurmanız danışmanız gerekmektedir.

İstanbul Kuşadası Parça Eşya Taşıma
İstanbul Kuşadası Parça Eşya Taşıma

Bu konuda bizlere danışmanızla ilgili bir makale içeriği yazacağım. Öncelikle taşınmanızın parça bir şekil de olması demek taşınacak firmayla 1 hafta veya 10 gün öncesinden görüşme sağlayıp kayıt oluşturmanız gerekmektedir ve
eşyaların hazır bir vaziyette olması lazım firma eşyayı almak için gün belirler ve bu gün geldiği zaman eşyanın paketlenme işlemi gerçekleşir eşya alınır ve sigorta da yapılmış bir şekilde ertesi gün yeni eve teslimat işlemi gerçekleşir.

İstanbul Kuşadası parça eşya taşıma hizmetleri sizlere kaliteli ve son derece profesyonel hizmet sunmaktan asla geri durmayacaktır eşyalarınız güvenli bir şekilde teslim edilip kurum işlemi yapılmaktadır. Her zaman kalitenin tek adresi olan firmamız ile beraber çalışmak isterseniz bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kuşadası Nakliyat Fiyatları

İstanbul Kuşadası nakliyat fiyatları hizmetimizde eşyaların fiyatlandırma sistemi ile ilgili olarak taşıma fiyatlarında bahsedilecektir. Fiyatlandırma sistemimiz şu şekilde ilerlemektedir; eşyalarınızın öncelikle boyutu ve yoğunluğu telefon görüşmemize istinaden hesaplanır ve eksper hizmetimiz tarafından sizin evinize doğru yönlendirme yapılır gelen ekspertiz arkadaşımız alanında uzman ve bilgili kişidir.

Yapılan keşifle beraber eşyanın fiyatlandırması ve taşıma şekli müşterimize bildirilir . taşıma gününün ne zaman olacağı katların belirlenmesine karar verdikten sonra fiyat ortaya çıkar eğer eksper işlemi gerçekleştirilmez ise eşya fotoğrafları tarafımıza iletilip taşıma fiyatı alınır.

İstanbul Kuşadası evden eve nakliyat fiyatları olarak telefon görüşmemize istinaden ortalama fiyat verilir ve bu fiyata göre müşterimizin de aklında okey olursa eksper hizmetimiz evi görmek için müşterimizin dilediği bir günde eksper kaydı oluşturulur gelen eksper hizmetimiz tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir. Ekibimizle beraber taşıma şartları konuşulup gerekli evrakların örnek şablonlarına bakılır bu evraklar sigorta taşıma sözleşmesi gibi şeylerdir.

İstanbul Kuşadası Asansörlü Taşıma

İstanbul Kuşadası asansörlü taşıma firmamızın bu hizmetinde ise eşyaların dışardan asansörlü bir şekilde taşıma hizmetini anlatmaktayız. Bu hizmetimiz şu şekilde ilerlemektedir gelen ekiple beraber yüksek katlar olduğu zaman ve içerdeki asansör kullanılmadığı zaman karar verilip asansörle taşıma işlemi yapılır asansörle taşıma işleminde yapılan taşımada eşyaların olabildiğince düzenli ve özenli bir şekilde yeni evde çıkartılması veya eski evden düzenli bir şekilde indirme işlemi yapılır.

Asansörlü taşıma nakliyat hizmeti için çok avantajlı bir taşıma olur. Asansörlü taşımanın en büyük özelliklerinden bir tanesi de budur. Müşterilerimizin eşyalarını yüksek bir kata çıkarmak insan gücü ile nerdeyse çok zor ve zahmetli bir işlemdir asansörlü taşıma işlemleri nakliyat taşıma işlemlerine ek bir ücrettir.

Kuşadası Eşya Depolama

Kuşadası eşya depolama hizmetimizde eşyanın depolanmasından bahsedeceğim bu hizmetimizin işleyişi ise şu şekilde olmaktadır; kendi depolarımız İstanbul Anadolu yakasında mevcuttur. Müşterilerimizin eşyalarını özenli bir şekilde ambalajlanıp taşıması bizim depolarımızdan size en yakın birime teslimatı yapılıp muafaza edilmektedir.

Kuşadası eşya depolama
Kuşadası eşya depolama

Depolarımızın müşterimize anahtar verme hizmeti kesinlikle mevcut değildir. Bunun sebebi ise depolarda farklı müşterilerimizin eşyaları yer almaktadır bu sebepten dolayı depo anahtarları müşterilerimize verilmemektedir. Ama müşterilerimiz dilediği bir gün eşyalarını gelip depolarımızdan görebilirler.

Eşya depolamadan önce taşıma yapılır taşıma ücreti ve depo aylık kira fiyatı konuşulur ve uygun depo seçilir bu uygun depo hizmetini seçmeye müşterimiz de karar verebilir. Karar verildikten sonra eşyanın kaç ay kalacağıyla ilgili kira sözleşmesi ve depo da kalan müddet boyunca eşyanın sigortalama işlemi gerçekleşir.

İstanbul Kuşadası eşya depolama hizmetimiz ile birlikte müşterilerimize son derece kaliteli ve profesyonel hizmet sunacağımızdan emin olabilirsiniz bizleri tercih ettiğinize asla pişman olmayacaksınız.

İstanbul Kuşadası Sigortalı Nakliyat

İstanbul Kuşadası sigortalı nakliyat hizmetimiz ise müşterilerimizin son derece memnun olduğu bir hizmettir. Sigortalı taşıma hizmetinde asıl olan şey hizmettir ve eşyanın güvenli bir şekilde teslim edilmesidir. Taşıma esnasında eşyanın başına herhangi bir olay geldiğinde bu çizik, kırık gibi olaylar da dahil olmak üzere anlaşmalı olduğumuz sigortalı firmalar üzerinden aktarımı sağlanmaktadır. Yapılan hizmette eşyaların özenli ve güvenli bir şekilde taşınmasının gerçekleşmesi için kesinlikle nakliyat sigortasının firma tarafından yapılması gerekmektedir.

Bu hizmeti her firma tam anlamıyla sunamamaktadır. Hizmeti sunmak için öncelikle yıllardır hizmet veren kurumsal ve profesyonel bir firma olması gerekmektedir. Şuan her nakliyeci ben sigortalama hizmeti yapıyorum diyebilir ama asıl önemli olan bu hizmeti icraata sokmaktır. Bizler bu hizmetimizi son derece kaliteli bir şekilde icraata sokmaktayız.

İstanbul Kuşadası sigortalı nakliyat firması olarak müşterilerimize yıllardır profesyonel ve kurumsal bir hizmet vermek için çalışmaktayız. Bunun da en önemli şartlarından biri ise sigortalı taşıma işlemi yapabilmek müşterilere sunabilmek dünya hali eşyanın başında herhangi bir zarar gelirse bunun taşınması müşterilerimizin güvenini sağlamakla beraber
yapılmalıdır.

Bizler bu hizmeti profesyonel bir şekilde taşımasını gerçekleştirmek ve sunmak için firmamız hizmet vermektedir. Yıllardır bu hizmeti vermeye devam edeceğiz ve müşterilerimizin güvenini asla boşa çıkarmayacağız sizde hala bizlerle taşımayla ilgili iletişime geçmediyseniz hemen geçmenizi ve profesyonel hizmet almanızı isteriz hizmetin tek güvenli İstanbul Kuşadası evden eve nakliyat taşıma firması.

İstanbul’dan Kuşadası’na nakliyat hizmetimiz kesintisiz devam ediyor.

İstanbul evden eve nakliyat firmalarının arasında tüm Türkiye’ye hizmet veren nadir firmalardan biriyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.