İstanbul Mersin Evden Eve Nakliyat

İstanbul Mersin Evden Eve Nakliyat

Günümüzde İstanbul ve Mersin arasında evden eve nakliyat için nakliye firmaları tercih ediliyor. Nakliye firmaları birçok avantajı beraberinde getiriyor. Eğer doğru nakliye firması tercih edilmediğinde ise ciddi kayıplar yaşanabiliyor. Herhangi bir kaybın yaşanmaması adına doğru firma tercihi her zaman önemlidir. İstanbul Mersin evden eve nakliyat için uzun zamandır hizmet veriyoruz. Değerli ekibimizle nakliye çalışmalarımızı eksiksiz tamamlıyoruz. Bizler profesyonel nakliye hizmeti sunmak için en yeni nakliye sistemini kullanıyoruz. Firma olarak her zaman planlı hareket ediyoruz. Bu sayede herhangi bir karışıklık olmadan nakliye çalışmalarını tamamlıyoruz. Sizler de evden eve nakliye çalışmaları için bizleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul Mersin Evden Eve Nakliyat Firması Neler Yapıyor?

İstanbul Mersin evden eve taşıma firması olarak eşyalarınızı taşıyoruz. Geçmiş yıllarda nakliyat firmaları çok yaygın değilken insanlar eşyalarını taşımakta oldukça zorlanıyordu. Zaman ve enerji kaybı yaşandığı gibi taşınan eşyalar hasar alabiliyordu. Artık nakliye firmamız sayesinde eşyaların hasar almasını, zaman ve enerji kaybını önlüyoruz. Tecrübeli ekibimiz sayesinde planlı ve programlı hareket ederek nakliye çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Nakliye firması olarak öncelikle nakliye detaylarını belirliyoruz. Adresinize gelerek eşyalarınızı özenle paketliyoruz. Firma olarak paketleme işleminde özel malzemeler kullanıyoruz.

Elektronik eşyalarınızı, kırılacak eşyalarınızı, gıda malzemeleri ve mobilyaları ayrı ayrı paketliyoruz. Kolay taşıma için sökülmesi gereken eşyaları söküyor ve paketliyoruz. Paketlenen tüm eşyaları düzenli bir şekilde araca yerleştiriyoruz. Ardından eşyalar yeni adrese ulaştırılıyor. Adrese ulaşan eşyalar ekibimiz tarafından eve çıkarılıyor ve yerleştiriliyor. Ekibimiz kurulumu yapılacak eşyaların kurulumunu yapıyor.

İstanbul Mersin Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

İstanbul Mersin evden eve nakliyat çalışmaları ekibimiz tarafından yapılıyor. Nakliyat çalışmaları için takip edilen işlem sırası:

 • Ekibimiz eşyaların bulunduğu adrese gider.
 • Görevli ekip tarafından eşyalar kontrol edilir.
 • Eşya için uygun araç belirlenir.
 • Taşıma işleminde görevli ekip belirlenir.
 • Fiyat belirlenir.
 • Fiyatta anlaşma sağlanır ve nakliye için gün, saat ayarlanır.
 • Nakliye için ayarlanan gün ve saatte ekibimiz tam donanımlı bir şekilde adreste olur.
 • Ekibimiz nakliye öncesinde eşyaları inceler ve hasar tespiti yapar.
 • Hasar tespitinin ardından işbölümü yapılır.
 • Sökülmesi gereken eşyalar sökülür.
 • Eşyalar özenle paketlenir ve araca yerleştirilir.
 • Yeni adrese gelen eşyaların kurulumu yapılır.
 • Paketten çıkarılan eşyalar eve yerleştirilir.
 • Yerleştirilen eşyalar için yeniden hasar tespiti yapılır ve eşya sahibiyle görüşülür.

İstanbul Mersin Nakliyatta Hasar Tespiti Neden Önemli?

İstanbul Mersin evden eve nakliyat çalışmalarında hasar tespiti önemlidir. Taşınacak eşyalar taşınma öncesinde incelenir. Ekibimiz incelediği eşyalarda çizik, kırık veya kopma gibi problemlerin olup olmadığına bakar. Eğer elektronik eşya varsa onların çalışma durumu da kontrol edilir. Bunun yapılmasındaki temel neden ise eşyaların taşıma sonrasında hasar alıp almadığını tespit etmektir. Eğer hasarlı eşya varsa taşıma öncesinde tespit edilir ve not alınır. Aynı zamanda hasarlı eşyaların bilgisi müşteriye verilir. Eşyalar taşındıktan sonra yeniden hasar tespiti yapılır. Bu sayede eşyaların yeni bir hasar alıp almadığı tespit edilir. Hasar varsa ya da yoksa bunun bilgisi müşteriyle paylaşılır. Firmamız hasar tespitine önem vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve güveni için bu önemli bir çalışmadır. Eğer hasar tespiti yapılmazsa nakliye işlemi bittiğinde müşteriyle olumsuz görüşme yapılabilir. Bizler firmamızı tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini korumak, firmamıza olan güvenini sarsmamak adına dikkatli çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sizler de doğru ve güvenli nakliye çalışmaları için firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Mersin Sigortalı Nakliyat Önemi Nedir?

İstanbul ve Mersin arasında yapılan nakliye çalışmalarında sigorta önemlidir. Günümüzde farklı birçok alanda karşımıza çıkan sigorta, nakliyat sektöründe de karşımıza çıkıyor. İstanbul Mersin evden eve nakliyat için önemli olan sigorta taşınan eşyaların güvenliğini sağlar. Firma olarak sigortalı nakliye hizmeti vermekteyiz. Sigortalı nakliye hizmeti sayesinde eşyalar iki şehir arasında güvenle taşınır. İstanbul Mersin arasında yapılan nakliye için karayolu kullanılır.

Nakliye için eksiksiz tüm önlemler alınsa da karayolu üzerinde bazı aksilikler yaşanabilir. Yaşanan bu aksilikler taşınan eşyalara zarar verebilir. Eşyaların zararının karşılanması için yapılan sigorta ise belirli koşulları kapsar. Bu koşullar hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz firmamızla iletişim kurabilir. Firmamız tüm müşterilerimize sigortalı nakliyat hakkında detaylı bilgi verecektir.

İstanbul Mersin Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

İstanbul Mersin evden eve nakliyat için firma seçimi oldukça önemlidir. Nakliye sektöründe yaşanan küçük bir hata ciddi kayıplara neden olabilir. Bu nedenle firma seçimi özenle yapılmalıdır. Bizler sektörün güvenilir ismi olarak hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için firma seçimini dikkatli yapmalısınız. Firma seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenler:

 • Firmanın sektördeki yeri
 • Firmanın çalışma planı
 • Firmanın aldığı güvenlik önlemleri
 • Fiyat
 • İletişim

İstanbul Mersin evden eve nakliye firması seçimi yaparken öncelikle firmanın sektördeki yerini incelemelisiniz. Sektörde yer etmemiş, yeteri kadar müşteri memnuniyeti sağlayamamış firmalara öncelik vermemeniz daha iyi olacaktır. Firma incelemesi yaparken firmanın çalışma planını değerlendirebilirsiniz. Yetkili kişiyle görüşme yaparak bilgi alabilirsiniz. Çalışma planı olmayan, çalışma planı hakkında yeterli bilgi vermeyen firmalar riskli olabilir. Nakliye süresi boyunca firmanın aldığı önlemler değerlendirilmelidir. Eğer güvenlik önlemlerinde esneklik varsa o firma yeterli önlem almıyordur. Size sunulan fiyatı değerlendirebilirsiniz. Fiyatın gerçekçi olması önemlidir. Son olarak iletişim kurmakta zorlanmadığınız firmaya öncelik vermelisiniz. Eğer iletişim kurmakta zorlandığınız firmayla anlaşma yaparsanız doğru iletişim kuramayabilirsiniz. İletişim kopukluğuna bağlı sorunları çözemeyebilirsiniz.

İstanbul Mersin evden eve nakliyat firması olarak bizler profesyonel hizmet veriyoruz. Aldığımız önlemler sayesinde çalışmalarımızı özenle ve dikkatle tamamlıyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Değerli müşterilerimizle doğru iletişim kurmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede olası bir aksilik durumunda sorunu kolaylıkla çözüyoruz. Sizler de maddi ve manevi kayba uğramamak adına firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.