İstanbul Urla Evden Eve Nakliyat

63
İstanbul Urla Evden Eve Nakliyat

İstanbul Urla Evden Eve Nakliyat sektörde kurumsal olarak profesyonel taşıma hizmeti sunan nadir firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. İşe başlangıç aşamasında önceden eşyalara keşif yapılarak nakliye sırasında hiçbir karışıklığa ve olabilecek aksaklıklara sebebiyet vermeden mükemmel bir hizmet sunmaktır.

İstanbul Urla Evden Eve Nakliye hizmetini verirken eşyalarınızın çokluğu önem ve hassaslık derecesi ilk sıradadır,personelimizin kalifiye olması kullandığımız ambalaj malzemelerinin kaliteli ve
hijyen açısından temiz olması işin başlangıç aşamasında çok önemlidir.

Modern çağın ve teknolojinin getirdiği kolaylıklarda göz önüne alınarak gerek paketleme malzemelerinin sıfır olup müşteriye özel kullan at olma özelliği bulunması,araçlarımızın son model ve bakımlı olması bina dışı asansör kurulumu taşınmanın her aşamasında müşterimizi çok rahatlatıyor hem de taşıyıcı firma olarak bizlere haklı gurur sağlamaktadır.

İstanbul Urla Parça Eşya Taşıma

İstanbul Urla Parça Eşya Taşıma genelde yaz sezonunda yazlık kesimlere sezonluk giderken veya öğrenci eşyalarını şehirler arası gidiş gelişlerde sayılı kısmı eşya taşımada çok talep edilmektedir.

İstanbul Urla Parça Eşya Taşıma
İstanbul Urla Parça Eşya Taşıma

Böyle bir taşıma şeklinde aynı güzergah üzerindeki şehirlere 2-3 ayrı parça ev eşyasını birleştirip götürmek hem zaman hem de maliyet açısından çok caziptir,teslimat süresi de 2 iş gününü geçmemektedir.

Tabiki bu parsiyel taşıma şeklinde de kalitemiz iş güvenliğimiz titiz nakliye sürecimiz ve müşterimizin memnuniyeti her zaman olduğu gibi ilk sıradadır.

İstanbul Urla Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Urla Sigortalı Evden Eve Nakliyat firmamızın hizmetlerinden biri olan sigortalı taşımacılık olmazsa olmazlarımızdandır. Müşterilerimizin bin bir güçlükle satın aldığı eşyalarının zarar görmemesini istemeleri en doğal hakkıdır tabi ki,taşınmaya başlama aşamasında ekspertize giden şirket yetkilimiz gerekli taşınma detaylarını müşterimize yaparken görülen eşyaların garanti kapsamında yani sigortalı taşınacağı bilgisini de verip beraber poliçede olması gereken sigorta rakamı da belirlerler.

İstanbul Urla Sigortalı Evden Eve Nakliyat taşıma işlemine başlamadan önce çok temiz ve kaliteli ambalaj malzemelerini
kullanarak zaten işi sıkı tutmaktayız. Kullanılan kaliteli ve ithal ambalaj malzemeleri deneyimli ekibimizle beraber işin başlangıcından sonuna kadar sorunsuz bir taşınma gerçekleşmektedir.

İstanbul Urla Eşya Depolama

İstanbul Urla Eşya Depolama Hizmeti sunan firmamızın kendi bünyesindeki taşınmaz mülkleri olan depolarında müşterimizin her türlü eşyalarını muhafaza etmekteyiz.

İstanbul Urla Eşya Depolama
İstanbul Urla Eşya Depolama

Yalnızca aydınlatması havalandırması ve güvenliği mevcut bu korunaklı depolarda eşyanın çokluğuna göre bölmeli odalar veya raf sistemi düzeninde eşyaları istifli bir şekilde saklamaktayız,ve standart taşımada önemle üstünde
durduğumuz sigorta konusu aynen depo hizmetin dede geçerlidir.

İstanbul Urla Eşya Depolama Hizmeti verirken bir diğer noktada eşyanın depoda kalacağı süre önemlidir uzun yıllar kalan eşyalarda hava sirkülasyonunu sağlamak için özel paketleme yapılmakta gözenekli baloncuk lu patpatlar ile büyük eşyalar sarılmaktadır.

İstanbul Urla Eşya Paketleme Ve Ambalajlama

İstanbul Urla Eşya Paketleme Ve Ambalajlama işine başlarken en önemli kalemlerden biride eşyada kullanılacak ambalaj malzemelerinin kalitesi çeşitliliği kullanılacak eşyaya özel olması ve tabi ki sıfır malzeme kullanma mantığıdır.

İşe başlarken deneyimli şirket ekspertizimiz gördüğü eşyaların içeriğine uygun ambalaj malzemelerini tespit edip taşınma günü hazırlığını da o işe gidecek ekiplere bildirmektedir.

Özellikle de son zamanlardaki bu pandemi salgını nedeniyle bazı paketleme malzemelerini kullan at şeklinde yapmaktayız,taşınma günü müşterimizin karşısında sıfır ambalaj malzemeleri açılmakta ve gönül rahatlığı ile işe başlanmaktadır.

Ayrıca daha özel büyük hassas eşyalar örneğin para kasası,antika tablo heykel piyano vb eşyaların taşınma şekli ve taşıma işçiliği farklı olup özel korunaklı ambalaj çeşidi mevcuttur.

İstanbul Urla Asansörlü Nakliyat

İstanbul Urla Asansörlü Nakliyat olarak şirketimiz bünyesinde mevcut son model araç filomuzun dahilinde 2 ayrı boyda asansör sistemimiz mevcuttur. Son sistem alman üretimi olan asansörlerimiz 15 ila 25 metre uzunluklara çıkmaktadır.

Modern şehirlerde kentleşmenin gereği olarak rezidans tarzı uzun binalar yapılmaktadır,haliyle eşyaların daha
sağlıklı ve güvenli taşınmasında bina dışı asansör kurmak artık bir ihtiyaç olmuştur.Tabi ki kurulacak binanın lokasyonu, bina zemini asansör sepeti için uygun açı olup olmadığı asansörü kullanacak yetkili operatörün keşfi ile yapılacaktır.

İstanbul Urla Evden Eve Asansörlü nakliyat olarak firmamız üstlendiğimiz vizyon gereği her zaman modern çağın teknolojinin gerektirdiği dünya standartlarında alt yapı ar-ge çalışmaları na büyük önem vermektedir.

İstanbul Urla Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Urla Evden Eve Nakliyat hizmeti söz konusu olunca kurumsal firma olmanın gereği firma alt yapımız,deneyimli taşıyıcı ekiplerimiz,modern araç filomuz,hizmetimizi ön planda gösteren avrupa standartlarında kaliteli ambalaj malzemelerimiz,şirket yönetim kadromuzun tüm profesyonel birimleri depolama alanlarımız ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak firmamızı hep daha ileriye götürmek gibi bir misyonu üstlenmiş bulunmaktayız.

İstanbuldan Tüm Türkiye’ye

İstanbul evden eve nakliyat firmalarının arasında tüm Türkiye’ye hizmet veren nadir firmalardan biriyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.