Ofis ve Büro Taşıma

08.02.2021
92
Ofis ve Büro Taşıma

İşyerinizi başka bir yere taşınmak üzere hazırlık yapıyorsanız mutlaka ofis ve büro taşıma hizmetlerimiz ile tanışmalısınız. Çünkü firmamızı tercih ederek bu alanda deneyimli olduğu kadar teknik donanımı ve alt yapısı ile profesyonel bir firma ile çalışmış olacaksınız. Dolayısıyla böylesine hassas bir konuda hasarsız taşımacılığı ilke edinmiş firmamızın ayrıcalıklı hizmetlerini tercih edeceğinizi düşünüyoruz. Peki, nitelikli hizmetler noktasında sizlere hangi çalışmaları takdim ediyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden konumuza ayrıntılarının neler olduğuna geçelim. Öncelikle taşınacak ofiste bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz ve eşyaların özellikleri hakkında bilgiler ediniyoruz. Bu tespitlerimizin ardından sizlerden bir taşınma tarihi talep ediyoruz. Bu taşınma tarihini belirlemenizin ardından adresinizden ayrılıyoruz ve belirlenen günde profesyonel ekipmanımız ile birlikte adresinizde oluyoruz.

Ofis Taşımacılığı Noktasındaki Tecrübelerimizden Mutlaka Yaralanmalısınız

Az önce de belirttiğimiz üzere ofis taşımacılığı noktasında oldukça önemli düzeyde tecrübemiz bulunuyor. Buradan hareketle taşınma günü adresinize geldiğimizde önceliğimizi elektronik ve dijital cihazlar ile diğer normal eşyalarınızın sökülmesi oluşturuyor. Sökme işleminin ardından straforlu köpükler, balonlu naylonlar veya streç filmler ile uluslararası kalite standartlarında bir izolasyon gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tüm nakil süresince geçerli olacak bir eşya sigortalama hizmetimiz bulunduğundan oldukça huzurlu bir nakil süreci sizleri bekliyor diyebiliriz.

Ofis Taşıma Bizim İşimiz

ofis taşıma
ofis taşıma

İzolasyon işlemleri tamamlanan eşyalar artık kapalı kasa araçlara alınıyor ve yola çıkmaya hazır hale geliyor. Kapsamlı bir ofis taşıma hizmetinin dışında firmamızdan ayrıca evden eve nakliyat, karayolu yük taşımacılığı ve benzeri nakil çalışmaları talep edebilirsiniz. Bu noktada önemli bir hizmetimizi daha hemen aktaralım. Söz konusu ofis eşyalarının ulaşacağı bir adres olmaması durumunda eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Rutubet, kemirgen canlılar ve diğer olumsuz koşullardan izole şekilde tasarlanmış bu depolar deyim yerindeyse kurtarıcı görevi üstleniyor. Elbette taşınacak ofis şehiriçi veya şehirlerarası bir adrese gidebilir. Dolayısıyla ister şehir içi ister şehirlerarası nakil çalışmalarınız için firmamızı gönül rahatlığı ile arayabilir ve profesyonel destek isteyebilirsiniz efendim. Lütfen saymış olduğumuz hizmetler ve ofis ve büro taşıma noktasında aklınıza takılan soruları 7/24 açık bulundurulan müşteri destek hattı üzerinden firmamıza iletiniz. Sizleri yanıtlamaktan büyük memnuniyet duyarız. Görüşmek dileğiyle şimdilik hoşça kalın

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.