Tarabya Nakliyat

162
Tarabya Nakliyat

Çağımızın ekonomik ve yaşamsal döngüsü bir yerden bir yere taşınmayı gerektirebiliyor. Tarabya Nakliyat olarak firmamızda bu çerçevede modern hizmetler üreterek sizlerin bu taleplerini en üst düzeyde karşılıyor efendim. Tek yapmanız gereken 7/24 açık bulundurduğumuz telefonlarımızı aramak ve firmamızdan hizmet talebinde bulunmak olacaktır. Ayrıca WhatsApp hattımız üzerinden firmamıza ulaşabilir ve yetkililerimizden sizleri bilgilendirmesi için aramasını isteyebilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlıyoruz ve firma yetkililerimiz kapsamlı şekilde sizleri bilgilendiriyor Peki, avantajlı koşullarda takdim etmiş olduğumuz hizmetlerimiz nasıl gelişiyor. Dilerseniz sizleri bekletmeyelim ve hemen çalışmalarımız hakkında önemli satır başlarını aktarmaya çalışalım.

Tarabya Asansörlü Nakliyat Hizmetleri İçin Firmamıza Ulaşabilirsiniz

Nitelikli çalışmalarımız bir ücretsiz ekspertiz ile başlıyor. Daha sonra Tarabya asansörlü nakliyat hizmetleri olarak araçlarımız ile sizlerin belirlediği tarihte adresinize ulaşıyoruz. Taşınma gününde eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimiz standart olarak büyük eşyaların izolasyonunu kapsamaktadır. Aralarında giysiler, cam eşyalar, tabak ve benzeri küçük parça eşyaların paketlenme işlemi için ufak bir ücret farkımızın bulunduğunu hemen belirtmiş olalım. Ayrıca izolasyon çalışmasında duruma göre straforlu köpük, koli, balonlu naylon ve streç film uygulamalarından yararlanıyoruz. Bunun yanı sıra mobilya grubu eşyalarınız ile su tesisatlarına bağlı cihazlarınız yine uzman personelimiz tarafından bulunduğu yerden sökülerek ulaşılan adreste monte ediliyor.

Sigortalı Taşımacılık Yapıyoruz

Firmamız ile çalışmanızın başka bir ayrıcalığı da sigortalı taşımacılık hizmetleri sunmamızdır. Maksimum düzeyde göstermiş olduğumuz hassasiyete rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek bir hasar durumunda bu sigorta sistemi devreye giriyor ve herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçiyor. Ayrıca eşyalarınızın ani bir şekilde tahliyesi neticesinde bir taşınma söz konusu ise hiç endişelenmeyiniz. Çünkü eşya depolama hizmetimiz bu talebinizi fazlasıyla karşılıyor. Depolarımız uluslararası normlara göre inşa edilmiş modern tesislerdir efendim. Elbette hizmetlerimiz bu kadarla sınırlı değildir. Ofis taşıma, Karayolu Yük Taşımacılığı, İstanbul Evden Eve Nakliyat gibi daha pek çok hizmetimiz sizlere sadece bir telefon mesafesinde bulunuyor. Tarabya nakliyat hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Lütfen firmamızı aramaktan ve fiyat almaktan çekinmeyiniz. En makul fiyat koşullarında kaliteli hizmeti başka firmada bulamazsınız efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.