Zekeriyaköy Villa Taşıma

16.02.2021
54
Zekeriyaköy Villa Taşıma

Bilindiği üzere villalar özel konutlardır ve taşınmaları esnasında özel kriterler uygulanmak zorundadır. Zekeriyaköy villa taşıma hizmetleri bu aranılan kriterler doğrultusunda çalışmalar sürdürüyor efendim. Dolayısıyla kuruluşumuz tüm çalışmalarında kendisinden hizmet alan saygıdeğer müşterilerinin %100 memnuniyetini hedefliyor diyebiliriz. Çünkü çağın gerekliliklerine uygun donanıma ve alt yapıya sahibiz. Bunun yanı sıra villa taşıma konseptinde önemli düzeyde bilgi birikimi ve tecrübesi bulunan firmamızı sizlerin de tercih edeceğini düşünüyoruz. Peki, çalışma sistematiğimiz nasıl işliyor ve hangi ayrıcalıklı hizmetleri sunuyoruz. Sizleri bekletmeden hemen konumuzun ayrıntılarına geçelim. Öncelikle taşınacak adreste ücretsiz ekspertiz çalışması gerçekleştirerek eşyaların bulunduğu katları ve odaları bir şablon üzerinde tespit ediyoruz.

Zekeriyaköy Villa Taşımacılığı Bizim İşimiz

Eşyalarınızın yoğunluğunun ve hacimlerinin değerlendirmesinin ardından mümkün olan en makul fiyatları takdim ediyoruz. Zekeriyaköy villa taşımacılığı segmentinde disiplinli ve dikkatli çalışmalarıyla yüzlerce başarılı referansı bulunan firmamız bir numaralandırma sistemi kullanmaktadır. Ekspertiz çalışmasının ardından sizin belirleyeceğiniz tarih aralığında uzman ekiplerimiz adresinize ulaşıyor. Çalışmalarına titizlikle başlayan ekibimizin önceliğini uluslararası standartlarda bir izolasyon çalışması oluşturuyor. Eşya paketleme ve ambalajlama olarak adlandırılan bu çalışmada balonlu naylonlar, strafor köpük, koliler, battaniye ve streç film tarzında malzemeler kullanıyoruz. Ayrıca yerlerinden sökülmesi gereken bulaşık veya çamaşır makinesinin dışında tüm mobilya grubu eşyalarınızın sökülmesi ve izolasyon işlemlerini uzman ekibimiz gerçekleştiriyor. İzninizle bu noktada küçük bir hatırlatma yaparak konumuza kaldığımız yerden devam edelim. Eşya paketleme çalışması büyük parça eşyalar içindir ve eğer küçük ve teferruatlı eşyalarınızın paketlenmesini talep ederseniz ufak bir ücret farkı bulunmaktadır.

Villa Nakli Hassasiyet Gerektiriyor

İzolasyon çalışmaları sonrasında sistematik villa nakli gerçekleştiren firmamız kapalı kasa araçlara yüklemeden önce eşyalarınızda numaralandırma çalışması yapmaktadır. Dolayısıyla yükleme sırasında belirli bir metodoloji uygulayan kuruluşumuzdan hizmet almanız durumunda asla karışıklık yaşanmaz. Bunun yanı sıra hassasiyetle sürdürdüğümüz çalışmalara rağmen firmamızdan kaynaklanabilecek bir hasar eşya sigortalama hizmetimiz tarafından karşılanıyor. Yükleme işlemi sonrasında yine aynı hassasiyetle ulaşılan adreste indirme ve yerleşim hizmetlerini kusursuz şekilde tamamlayan firmamızın villa taşıma hizmetlerinden büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Lütfen sormak veya bilmek istediğiniz her konuda Zekeriyaköy villa taşıma hizmetlerini 7/24 arayınız. Firma yetkililerimiz sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyacaktır. Görüşmek dileğiyle hoşçakalınız.

Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Onur Kır dedi ki:

    Güzel firma tavsiye edebilirim.

    1. admin dedi ki:

      Yorumunuz için teşekkür ederiz.