Eşya Depolama

18.01.2021
265
Eşya Depolama

Günümüzün modern koşullarında artık eşyaların güvenle barındırılabileceği depolar bulunuyor. Sunulan bu hizmet eşya depolama olarak adlandırılıyor ve firmamız tarafından uzun yıllardır aralıksız şekilde uygulanıyor efendim. Peki, hizmetlerimizden nasıl yararlanacaksınız. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve hizmetlerimizin önemli satır başlarını aktarmaya çalışalım. Öncelikle uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleriyle firmamızı tercih ettikten sonra eşyanızı yerinde incelediğimiz bir fizibilite çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu fizibilite çalışması ücretsiz ekspertiz olarak bilinmektedir. Bu çalışma sonrasında ekibimize bir tarih aralığı belirlediğinizde artık söz konusu tarihte ihtiyaç bulunması halinde asansörlü nakliyat araçlarımızla gelerek nakil çalışmasını başlatıyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Tesislerimiz Uzun Yıllardır Hizmetinizde

İzninizle küçük bir hatırlatma daha yapalım. Uzun yıllardır İstanbul eşya depolama lokasyonunda hizmetler üreten firmamız makul fiyatlarının yanı sıra çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlamaktadır. Dolayısıyla firmamızdan hizmet almanız pek çok bakımdan avantajlı olacaktır. Bu kısa hatırlatmamızın ardından kaldığımız yerden devam edelim. Elbette depoya alınmadan önce bir izolasyon çalışması yani eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti gerçekleştiriyoruz. Çünkü belirli bir süre eşya depolarda bekleyeceği göz önünde bulundurulduğunda eşyalar üzerinde çok iyi bir izolasyon çalışması şarttır. Bu çalışmada balonlu poliüretan naylon, strafor köpük ve diğer izolasyon malzemelerinin yanı sıra son katman olarak streç film kullanılmaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları Her Zaman Uygun Tutulmaktadır

Ayrıca hizmetimizden yararlanmak isteyen saygıdeğer müşterilerimizin en çok yönlendirdiği soruların başında eşya depolama fiyatları geldiği için kısaca bu konu hakkında bir bilgilendirme yapalım. Adresinize geldiğimizde gerçekleştirmiş olduğumuz ücretsiz ekspertiz çalışması aslında fiyatlarında belirlenmesi bakımından önemli rol oynuyor. Çünkü depolama hizmeti belirli alanlarda gerçekleştirildiğinden eşyanızın miktarını firma olarak mutlaka görmemiz gerekiyor. Dolayısıyla bu tespitler sonrasında bir fiyat belirlememiz gerekiyor. Daha genel bir ifade ile eşyanızın yoğunluğunun fiyatları aşağı ve yukarı yönde etkilediğini söyleyebiliriz. Bir önemli hizmetimizde eşyalarınızın emanetimizde bulunduğu süre içerisinde sigortalı şekilde barındırılmasıdır. Bunun yanı sıra modern tesislerimiz rutubet ya da kemirgen canlılara karşı özel tedbirler ile desteklenmiş bir yapıda tasarlanmıştır. Sonuç itibarıyla tesislerimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Görüldüğü üzere kurumsal hizmetleri ile eşya depolama konusunda firmamızı tercih etmeniz için pek çok neden var. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalın

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.