Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Diğer bir adıyla parsiyel taşımacılık yani parça eşya taşıma hizmetleri bugün için kargo yöntemine göre pek çok alternatif sunuyor. Çünkü özellikle büyük parça eşyalarınızı kargo yöntemi ile göndermeniz son derece pahalı ve maliyetli bir seçenek olacaktır. Ancak artık bu tarz eşyalarınız için kargo yöntemine mahkûm değilsiniz efendim. %70 gibi çok önemli oranda tasarruf edebileceğiniz parça eşya taşıma sistemini henüz denemediyseniz mutlaka tavsiye ediyoruz. Tabi bu hizmetin büyük boyutlu eşyaların taşındığı bir sistem olduğunu hemen belirtelim. Dolayısıyla bu hizmetimizden yararlanabilmek için göndermek istediğiniz eşyanızın çamaşır veya bulaşık makinesi gibi büyüklüklere sahip olması gerekiyor.

Parsiyel Taşımacılık Alanında Uzun Yıllara Yayılan Deneyime Sahibiz

Firmamıza yerine ulaştırılması için emanet edilen her eşyanın değerli olduğundan yola çıkarak parsiyel taşımacılık alanında hatırı sayılır bilgi birikimi ve tecrübeye sahip firmamızın tercih edileceğini düşünüyoruz. Çünkü bu alanda kurumsal hizmetler üretiyoruz ve sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz efendim. Dilerseniz şimdi de nasıl bir süreç sonunda eşyanız yerine ulaşıyor ve hangi aşamalardan geçiyor tarzında sorularınızın yanıtlarını vermeye çalışalım. Öncelikle uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri ile 7/24 açık bulundurulan telefon numaralarımızı arıyorsunuz ve firma yetkililerimizden profesyonel destek istiyorsunuz. Daha sonra eşyanız sizin belirtmiş olduğunuz tarih aralığında ekibimiz tarafından alınıyor.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Lokasyonunda Lider Kuruluşuz

Tabi öncelikle eşyanın nakil sırasında hiçbir hasar görmemesi için kapsamlı bir izolasyon çalışması gerçekleştiriyoruz. Göstermiş olduğumuz hassasiyet nedeniyle İstanbul parça eşya taşıma lokasyonunda aranılan firma olan kuruluşumuz için bu izolasyon çalışması büyük önem arz etmektedir. Strafor köpük, balonlu izolasyon malzemeleri ve streç film ile gerçekleştirmiş olduğumuz bu izolasyon çalışması sonrasında eşyanız yola çıkmaya hazır hale geliyor. Elbette uzman ekibimiz eşyayı sizden teslim aldığına dair bir belge düzenleyerek takdim ediyor. Çünkü eşyanızda tüm dikkatli ve duyarlı çalışmamıza rağmen firmamızdan kaynaklanan bir hasar oluşması durumunda bu belge Sigortalı Evden Eve Nakliyat kriterlerini karşılıyor. Dolayısıyla gönül rahatlığı ile eşyalarınızı firmamız aracılığı ile sigortalı şekilde gönderebilirsiniz efendim. Lütfen başta parça eşya taşıma hizmetleri olmak üzere evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat ve eşya depolama gibi diğer hizmetlerimiz hakkında sormak istediklerinizi firmamıza aktarınız. Sizleri yanıtlamaktan büyük bir mutluluk duyarız. Esen kalınız

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.