Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Evden Eve Nakliyat
evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat – Ofis Taşıma – Eşya Depolama – Asansörlü Nakliye – Sigortalı Taşıma hizmetlerimiz için hemen bizi arayın. Firmamız 1893’den beri tecrübeli ve kadrolu personelimizle siz değerli müşterilerimize sınırsız hizmet vermektedir gerek şehir içi gerek şehirler arası olmak üzere itina ile taşımanız yapılır. Gelen ekip (tesisatçı, marangoz, elektrikçi) ve usta başımız alanında uzman kişilerdir. Eşya sayısına göre ekip sayısı arttırılır. Eşya durumuna göre araç ayarlanır. Tüm araçlarımız evden eve nakliye için dizayn edilmiştir. Korona virüs nedeniyle araçlarımızın içi günlük olarak düzenli bir şekilde dezenfekte edilir. Özellikle ambalaj için kullandığımız malzeme (havalı naylon patpat, graf kağıt ve strec ) tek kullanımlık hazırlanır.

Evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızın hassasiyet durumuna göre (piano ,antika eşyalar ve para kasası ) özel ekipmanlarla ve güvenilir bir şekilde ambalaj edilir ve araca yüklenir. Eşyalarınızın depoluk olma durumunda özel depoluk ambalaj malzemesiyle eşyalarınız ambalaj edilir , araca yüklenir ve aynı durumda depoluk kalacak yere istifli ve düzenli bir şekilde istif edilir.

Evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarım nasıl istif edilir?

Öncelikle arabaya ağır eşyalar yüklenir (beyaz eşya, kitap kolileri vb. ) üstüne hafif eşyalar bırakılması suretiyle eşyalarınız istif olur.

Evden eve nakliyatta eşyalarım kırılmaz mı veya çizilmez mi ?

Eşyalarınız havalı patpat naylon, taşınma battaniyesi, streç, graf kağıt olmak üzere eşyalarınız sarılır. Güvenilir ve tecrübeli personellerimiz tarafından araca itinayla yüklenir.

Evden eve nakliyatta araç eşyamı almazsa ne olur ?

Öncelikle eşyalarınıza ekspertiz yapılması suretiyle eşyanızın çoğunluğuna göre malzeme, araç ve personel ayarlanır. Araç eşyanızı almaması durumunda ek araç gelir ve bu ücrete yansımaz.

Evden eve nakliyatta eşyam kaç günde teslim olur ?

Şehir içi eşya taşınması durumunda eşyalarınız bir gün içerisinde teslim olur. Ancak şehirler arası uzak mesafede eşya taşınması durumunda eşyalarınız bir gün ara ile teslim edilmektedir. Eşyalarınız şehirler arası taşımacılıkta size özel olarak araç ayarlanarak yola çıkar ve aynı şekilde boşaltılır .

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigorta nedir ? taşınma esnasında olabilecek her türlü hasarı kapsamaktadır. Firmamız taşınma esnasında her hangi bir hasarın olmaması için gereken bütün önlemler itinalı bir şekilde önlemler alınır. Aynı zamanda sigorta her tüketici için bir güvencedir önemli olan taşınma esnasında işin sigortaya kadar gelmemesidir. Şehir içi ve şehirler arası taşımalarımız kaskoludur.

Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri

Anadolu sigortaAxa sigortaTürkiye sigortaYapı kredi sigorta

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat ile eşyalarınızın taşınacağı yerin kat durumuna göre asansör ayarlanır. Asansörlü evden eve nakliyatta kalabalık ekiple gelinir (tesisatçı, marangoz, elektrikçi ve usta başı). Asansörü kuracak olan operatörümüz öncelikle kurulacak lokasyon ayarlar ardından asansörü tehlikeli duruma sokmaksızın güvenilir bir şekilde kurulumunu sağlar. Asansörlerimiz teleskopik alman malı olup periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmesi ve düşme tehlikesi  katiyen ve katiyen dikkate alınır.

Evden Eve Parça Eşya Taşıma

Evden Eve Parça Eşya Taşıma için her boyutta araçlarımız mevcuttur. 5m3’den 30m3’e kadar değişmektedir. İstanbul içinde dar sokaklarda veya dar caddelerde kısa boyutlarda araç kullanılarak daha rahat taşınma işlemi gerçekleştirilir. Fiyatlandırma olarak 2+1 veya 3+1 eşya fiyatlarına göre daha uygundur. Aynı zamanda alınan parça eşyanın ambalajı ve dizaynı yapılır. Şehir içi ve şehirler arasında kargo bir biçimde hızlı ve güvenilir bir şekilde  teslim edilir. Aynı zamanda şehirler arası parça eşya taşımada aynı suratla hızlı ve güvenilir bir bicimde zamanında teslimatını sağlamaktayız. Ve bütün  araçlarımız GPS devamlı takip edilmekte.

Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Evden Eve Nakliyat
Kurumsal Evden Eve Nakliyat

Kurumsal evden eve nakliyat firmamız her zaman işine ve çevresine önem göstermiştir bir müşteri bin müşteri mantığıyla hareket etmiştir firmamız 1893 yılında bu yana aynı ilk günkü gibi hizmet heyecanıyla devam etmektedir .  firmamız alanında bilgili uzman ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. bizim için taşımada en önemli şey müşterimizin memnuniyetidir. Yıllardır 3 kuşak boyunca hizmet veren firmamız sektörde en iyi nakliyat firmalarından önde gelen isimlerinden ilk 3 de yer almaktadır.

Kurumsal evden eve nakliyat her önümüze gelen firmanın yapabileceği bir iş değildir kurumsallık her zaman müşterilerimiz için önemlidir aksi halde kurumsal olmayan bir firma düzgün taşıma yapamaz sigortalatamaz  v.s. şeylerle karşılaşmamak için istanbul evden eve nakliyat firmasını her zaman tercih etmişlerdir. Firmamız çalışanları usta şefleri olmak üzere son derece iyi hizmet sunmaktan kaçınmıyorlardır. Hizmetimizde olabildiğince müşterilerimizi memnun etme yönündedir.  Bunun için taşımada en önemli şey ekip ve ambalaj malzemesidir kaliteli malzemeler kullanmaktan asla çekinmeyiz dediğimiz gibi müşteri memnuniyeti bizim için her zaman çok önemlidir.

Ambalaj malzemesi içeriğimiz şu şekildedir;  kalın havalı patpatlar ile mobilya eşyalarınızın sarım işlemi gerçekleşir. Strec ile eşyalarınız havalı patpat üzerinden sarım işlemi uygulanır daha sonra sarı sert plastik kutularda mutfak eşyalarınız beyaz saman kağıda sarılarak paketlemesi gerçekleştirilir. Elbiselerin ise paketlenmesi askı dolapları ile yapılmaktadır asılan eşyalar askıdan alındığı gibi askı dolabına koyulur yeni evde dolap kurulumu yapıldıktan sonra askı dolaplarından alındığı gibi dolap içlerine yerleştirme işlemi yapılır. Son derece iyi ve kaliteli bir hizmet için kurumsal evden eve nakliyat firmasını tercih edebilirsiniz.

Array